آکادمی رهبری و موفقیت اشکان حریت

آموزش اصول موفقیت

رسیدن به موفقیت در تمامی جنبه های زندگی، موفقیت در زندگی شخصی، موفقیت در کار و تجارت، موفقیت مالی در آکادمی رهبری و موفقیت اشکان حریت

موفقیت در زندگی

اگر فقط بدانید از زندگی چه چیزی می خواهید، شما صاحب یک زندگی موفق هستید!

در بسیاری از کلاس ها و کارگاهایی که داریم وقتی از افراد سوال می پرسم که در زندگی چه چیزی می خواهید؟ به جرات بیش از ۹۰% اشخاص با اینکه مدعی هستند که دقیقا می دانند از زندگی چه چیزی می خواهند اما صرفا پاسخ های کلی می دهند و یا نمی توانند به صورت دقیق خواسته ها و اهداف خودشان از زندگی را بر روی کاغذ بیاورند.

برخی موفقیت در زندگی را صرفا موفقیت در شغل خود یا موفقیت در کسب پول و ثروت یا موفقیت در زندگی زناشویی مشترک یا از این قبیل موارد می دانند، اما باید بگویم موفقیت در زندگی فراتر از همه این موارد است و البته که شامل همه این موارد نیز می باشد. برای موفقیت در زندگی شما باید دقیقا بدانید از زندگی چه می خواهید و هدف شما از زندگی و به دنیا آمدن و زندگی کردن چیست؟

داشتن یک زندگی موفق یک موضوع و امری نیست که به خودی خود اتفاق بیفتد بلکه شما باید آن را برای خود رقم بزنید، برای اینکه در زندگی خود موفق شوید شما باید یک سری مهارت را داشته باید و برای داشتن یک زندگی موفق برنامه ریزی و هدف داشته باشید.

راز موفقیت در زندگی این است که کشف کنیم چگونه خوشبخت شویم و خوشبختی در ساده ترین تعریف یعنی احساس رضایت از خود.

شما زمانی در زندگی احساس رضایت می کنید که اولا اگر  به گذشته فکر کردید این حس را داشته باشید که کارهایی که انجام داده اید درست بوده اند، حتی اگر آن کارها سخت بودند. بنابراین برای انجام کارهای درست که باعث شوند احساس رضایت کنیم، نیازمند این هستیم که در زندگی مان هدف و ایده آلی داشته باشیم و بخواهیم به آن هدف یا ایده آل برسیم، هدفها به ما احساس معنا و مفهوم می دهند.

در راستای اینکه اهداف خود را در زندگی مشخص کنید تا بتوانید به آن حس رضایت از خود برسید و در نتیجه آن یک زندگی موفق داشته باشید ما شما را یاری می کنیم.

راز موفقیت در زندگی احساس خوشبختی کردن است و راه رسیدن به خوشبختی هم رشد و تکامل است.

موفقیت در زندگی

موفقیت در کار

برای موفقیت در کار باید در شغل خود تبدیل به یک رهبر شوید!

اعتقاد من (اشکان حریت) بر این است که شما زمانی می توانید بگویید در کار خود موفق هستید که در آن کار تبدیل به یک رهبر شده باشید، یعنی تمامی افرادی که در حیطه کاری شما مشغول فعالیت هستند و دحقیق همکاران و رقبا شما هستند لحظه به لحظه شما و فعالیت های شما را زیر نظر دارند که شما چه می کنید؟چه محصول جدیدی ارائه می کنید؟چه سبک تبلیغاتی و بازاریابی را در حال انجام هستید؟ و ….. و همچنین برای هر مشتری و مخاطبی که به نوعی خدمات و محصولات شما را نیاز دارد، شما و برند شما یک برند نام آشنا برای ایشان باشد.

برای موفقیت در کار و تبدیل شدن به یک رهبر شرایط و فاکتور ها و اصول زیادی وجود دارد و اگر می خواهید بدانید که می توانید در کار خود موفق شوید یا خیر من یک قانون و درحقیقت یک سوال ساده دارم: آیا عاشق کاری که انجام می دهی هستی؟ آیا کار خود را به خاطر حس خوبی که بهت می دهد انجام می دهی یا به خاطر پول و درآمد آن؟ جواب شما به این سوال نقطه شروع ما برای رسیدن به یک موفقیت بزرگ در کسب و کار و شغلی است که انجام می دهیم؟

فرقی نمی کند که الان یک کارمند هستید یا یک مدیر با چندین کارمند و کارگر، فرقی نمی کند که در پی استخدام هستید یا در پی راه اندازی کسب و کار خود و وارد شدن به کشتی کار آفرینی، در همه این موارد یک هدف باید داشته باشید و ان هم موفقیت در کسب و کار خود است،

موفقیت در کار یک امر شانسی و اتفاقی نیست و نیازمند ۳ چیز است: داشتن هدف و برنامه، داشتن تخصص و مهارت و سوم تلاش و و ممارست

مطمئن باشید در کاری موفق خواهید بود که به آن کار عشق بورزید، اگر شما عاشق کاری که انجام می دهید نباشید به شما قول می دهم در کار خود موفق نخواهید بود و در آن کار به یک سری روزمرگی ها عادت می کنید و هیچ پیشرفتی نخواهید داشت.

از دید من شما زمانی در کار خود موفق هستید که در هر حیطه کاری که هستید تبدیل به یک رهبر شوید، تبدیل به یک شاخص شوید، به نوعی که تمامی افرادی که تمایل دارند در ان حیطه کاری وارد شوند یا تجربه کسب کنند با اشتیاق به پای صحبت های شما بنشینند و شما را به عنوان الگوی خود قرار دهند.

در راستای موفقیت کاری و شغلی ما برای شما برنامه ای کاملا هدفمند داریم و به شما کمک می کنیم که به توانید به موفقیت شغلی مورد نظر خود برسید

موفقیت در کار

موفقیت مالی

آیا اصول ثروتمند شدن و رسیدن به موفقیت مالی را می دانید؟

بله، درست خواندید، اصول ثروتمند شدن و رسیدن به موفقیت مالی، قدم برداشتن در این مسیر و رسیدن به این هدف نیز اصول و قوانین خود را دارد و اگر شما اصول و قوانین رسیدن به موفقیت های مالی را ندارید شخصا به شما قول می دهیم که در این مسیر موفق نخواهید بود و شاید صرفا بدون دانش در این مسیر و با این هدف قدم برداشتن شما را به امنیت مالی برساند که این گزینه با موفقیت مالی تفاوت بسیار بالایی دارد.

در این بخش از آکادمی موفقیت و ثروت سازی اشکان حریت، هدف ما این است که این اصول را به شما آموزش دهیم، اصولی که بسیار شفاف و ساده می باشد و بزرگان و ثروتمندان بسیاری برای این موضوع مطالب بسیاری نوشته اند که در حقیقت تجربیات و اموزش های خود ایشان در رسیدن به ثروت و موفقیت های مالی می باشد.

یکی از اهداف همه مردم رسیدن به موفقیت های مالی می باشد، موفقیت مالی و رسیدن به ثروتی که بتوانند بدون دغدغه خرج کنند و نگران هزینه ها و آینده خود و خانواده نباشند.

رسیدن به ثروت مالی و ثروتمند بودن قبل از آن که به کار شما و تخصص شما برگردد به دیدگاه و تفکر شما در خصوص پول و ثروت و افراد ثروتمند بر می گردد، و در درجات بعدی این موفقیت مالی به کار و تخصص و تلاش شما بر می گردد.

موفقیت مالی ، پول و در یک کلام ثروت مهمترین ابزاری است که با آن می توانید علایقتان را تجربه کنید.

پول چنین قدرتی دارد که به شما کمک کند زندگی سلامت، شاد و مرفه ای داشته باشید. شما با پول می توانید از امنیت مالی لذت ببرید، زمان را بخرید و بر روی کارهایی که هر روز انجام می دهید کنترل داشته باشید.

موفقیت مالی

کتاب هایی که برای رسیدن به موفقیت مالی به شما کمک می کنند

کتاب موفقیت مالی، ثروتمندترین مرد بابلثروتمندترین مرد بابل

“کتاب ثروتمندترین مرد بابل” نوشته جرج کلاسون یک شاهکار در موفقیت مالی است که میتواند شما را در مسیر ثروتمند شدن و رسیدن به موفقیت های مالی قرار دهد آن هم از طریق راهکارهای کاملا عملی که همیشه و برای همه قابل انجام و شدنی است.

این کتاب داستان دو شخص فقیر بابلی است که از راز ثروتمند شدن را از ثروتمندترین مرد شهر خود می پرسند و او اصول، قوانین و تکنیک های موفقیت و ثروت را به آن ها آموزش می دهد.

کتاب موفقیت مالی: پدر پولدار، پدر بی پولپدر پولدار، پدر بی پول

کتاب “پدر پولدار، پدر بی پول” نوشته رابرت کیوساکی می باشد، کتابی که رابرت کیوساکی بعد از آموزش های پدر ثروتمندش و رسیدن به موفقیت های مالی نوشته و می توان گفت یکی از پرفروشترین کتاب ها در حوزه موفقیت مالی و ثروت آفرینی می باشد. در این کتاب به شما چهار تکنیک موفقیت و ثروت آفرینی آموزش داده می شود و قدم به قدم به شما اموزش داده می شود که ثروتمندان از چه روشی برای رسیدن به موفیت های مالی استفاده می کنند.

  • دانلود نسخه صوتی کتاب پدر پولدار، پدر بی پول

آشنایی با اساتید موفقیت و سخنرانان انگیزشی دنیا

کتاب “اصول موفقیت” نوشته جک کنفیلد

اصول موفقیتاین کتاب که نقشه‌ی راهی است برای همگان، بازاریان حرفه‌ای، صاحبان مشاغل کوچک، آموزگاران، استادان، شاگردان و پدران و مادران- همه‌ی کسانی که مشتاق‌اند به اهداف و خواسته‌های خود برسند، می‌خوانیم: چگونه پیامد هر رخدادی را، با تغییر دادن واکنش خود به آن، دگرگون سازید. چگونه به استادان و دوستانی دست یابید که درهای توفیق را به روی شما می‌گشایند. چگونه طرح‌های ناتمام گذشته را به پایان رسانید و روابط آسیب‌دیده‌ی خود را شفا بخشید. چگونه آماده باشید که وقتی فرصتی مغتنم پیش می‌آید از آن بهره بگیرید. چگونه بر وقت خود مدیریت کنید تا اطمینان یابید برای تمرکز بر موفقیت وقت دارید. چگونه به موقعیت خوب «نه» بگویید تا برای موقعیت «عالی» امکان و وقت داشته باشید.