ژانویه, 2018 2 نظرات مقالات موفقیت

اگر سایت ها و یا کانال های تلگرام که در خصوص موفقیت مطلب می نویسند را پیگیر باشید و یا سخنرانی های مختلفی را از اساتید و مربیان موفقیت گوش داده باشید؛ ملاحضه کرده اید که برای رسیدن به موفقیت در کسب و کار ایده ها، مطالب وقوانین متعددی را نوشته اند، مطالب متعددی با عنوان هایی همچون قوانین طلایی موفقیت، ۷ یا ۱۰ یا ۱۲ یا ۲۱ و … 🙂  از قوانین رسیدن به موفقیت و …

اما می خواهیم به صورت خلاصه خدمتتان بیان کنیم، موفقیت در کسب و کاری که دارید (هر شغلی و هر نوع کسب و کاری) بسیار ساده است و اگر این ۲ موارد را لحاظ کنید مطمئنا شما به موفقیت های بسیار چشمگیری در کسب و کار خود دست پیدا خواهید کرد:

۲ قانون طلایی برای موفقیت در کسب و کار

 • باید عاشق کاری که می کنید باشید.

شاید این جمله به نظر شما بسیار کلیشه ای و کلی گویی باشد اما در یک جمله می خواهیم برایتان آن را بیان کنیم و شما متوجه خواهید شد که آیا عاشق کارتان هستید یا نه؟

آیا حاظر هستید، کاری که انجام می دهید را رایگان انجام دهید؟

موفقیت در کسب و کار

 • صبور باشید.

رسیدن به موفقیت های بزرگ در هر کسب و کاری باید با صبر همراه باشد، البته اگر شرط اول را در کسب و کار خود رعایت کرده باشید، یعنی عاشق کارتان باشید مطمئنا نباید به سادگی از کارتان خسته شوید یا دست بکشید و یا سختی ها و مشکلات آن شما را خسته و دلسرد کند.

هیچ درختی نیست که یک شبه میوه داده باشد، یک درخت برای اینکه به میوه دادن برسد مسلما باید چندین مرحله را سپری کند  و این برای کسب و کارها نیز صادق است؛ و برای موفقیت در کسب و کار خود باید صبور باشید

افراد موفقی که می شناسید، چقدر در کار خودشان صبور بودند و تلاش کردند تا به موفقیت رسیده اند.

برای موفقیت در کسب و کار خود صبور باشید

مطمئنا در هر شغلی و هر شهری که باشید افراد موفق و شاخص بسیاری می شناسید، تحقیق کنید چه مدت است در آن کار و پیشه مشغول هستند و حتی از خودشان بپرسید چه مدت زمان بده تا به این موفقیت و جایگاه شغلی رسیده اند. علاوه بر این داستان های موفقیت بسیاری از سرتاسر جهان همیشه منتشر می شود که پیشنهاد می کنم آن ها را بخوانید و به شما قول میده بارزترین نکته و نقطه مشترک همگی صبور بودن آن افراد در انجام کاری است که عاشقش بوده اند.

در کار خود صبور باشید و از اشتباهات ایده بگیرید و سعی کنید از تکرار آنها جلوگیری کنید. هر بحران را به عنوان فرصتی برای یادگیری و انجام دادن به کار ببرید و سعی کنید مداوم در حال بهینه تر کردن کسب و کار خود باشید. بهینه کردنی که می توان گفت هیچ نقطه پایانی ندارد.

در کسب و کاری که عاشقش هستید و از انجامش لذت می برید باید گفت فقط صبور باشید، و این صبوری شما را به بالاترین درجات موفقیت شغلی خواهد رساند.

شاید بهتر باشه قوانین موفقیت در کسب و کار را فقط در یک قانون و فقط یک جمله خلاصه کنیم: شما در کسب و کار خود به موفقیت های باور نکردنی می رسید اگر عاشق کار خود باشید. بقیه قوانین و مطالب اموزشی همگی تکنیک و نکته های جانبی هست.

 

2 نظرات
 1. دورگل

  من هم کاملا موافق هستم
  صبر در هر شغل و کاری معجزه می کند. بیخود نیست که میگویند گر صبر کنی ز غوره حلوا سازی
  مشکل ما این هست که در شغل و کارمون یا به روزمرگی میرسیم یا مدام از این شاخه به آن شاخه می رویم

  پاسخ
 2. بی نام

  برای موفقیت در کسب و کار آدم فقط باید یک رهبر موفق داشته باشید آن هم آقا اشکان حریت
  مرسسسسسسسسسسسسسسسسسسسی که هستی

  پاسخ

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *