جولای, 2019 بدون نظر فیلم های سینمایی موفقیت

فیلم سینمایی در جستجوی خوشبختی (The Pursuit of Happyness) بر اساس زندگی واقعی است . این فیلم ساخته سال ۲۰۰۶  آمریکا بر اساس زندگی کریس گاردنر  است . این فیلم با هزینه  پنجاه و پنج میلیون دلار ساخته شده است و در فروش گیشه توانست سیصد و هفت و یکدهم میلیون دلار درآمد کسب کند .

سازندگان فیلم سینمایی در جستجوی خوشبختی

 

کارگردان فیلم سینمایی در جستجوی خوشبختی گابریل موچینو است . از تهیه کنندگان فیلم سینمایی در جستجوی خوشبختی می توان به ویل اسمیت ، تادبلک ، جیمز لاسیتر اشاره کرد . نویسنده فیلمنامه در جستجوی خوشبختی ، استیون کانراد است .از بازیگران این فیلم سینمایی می توان به ویل اسمیت ، جیدن اسمیت ، تندی نیوتون ، دن کستلانتا ، میشل کروزیک اشاره کرد . موسیقی فیلم سینمایی در جستجوی خوشبختی، اثری از آندرئا گوئرا می‌باشد.

فیلم سینمایی در جستجوی خوشبختی

نقد فیلم سینمایی در جستجوی خوشبختی

 

فیلم سینمایی در جستجوی خوشبختی با این که بر گرفته از داستان واقعی است اما تفاوت هایی با نمونه اصلی داستان دارد . این فیلم نمونه بارز پشتکار در زندگی و تلاش و کوشش برای رفع مشکلات در بدترین شرایط زندگی است . داستان این فیلم به زندگی مردم عادی جامعه مربوط می شود که دچار خیابان خوابی شده اند . نویسنده  این فیلمنامه نقطه مناسبی از زندگی گاردنر را انتخاب کرده و در نقطه مناسبی نیز به داستان پایان می دهد . در شروع این فیلم دردسر های گاردنرشروع  می شود و در پایان بیننده تنها نوشته ای سفید رنگ بر روی صفحه سیاه می بیند . از نکات موفقیت این فیلم می توان به قراردادن بیننده در مسیر زندگی شخصیت اصلی داستان و ایجاد همدردی مناسب با او اشاره کرد .

برای دانلود فیلم توصیه می شود از نرم افزارهای مدیریت دانلود استفاده کنید .

برای خارج کردن فیلم از حالت فشرده به برنامه WINRAR نیاز خواهید داشت.

 

دانلود فیلم سینمایی در جستجوی خوشبختی

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *