لایف کوچینگ
life coaching
Capture12
شرکت در دوره لایف کوچینگ

لایف کوچینگ یا کوچینگ زندگی چیست؟

یکی از مهم ترین کلماتی که شاید تا الان بسیار به گوشتان خورده باشد واژه ی لایف کوچینگ است. شاید بار ها در ذهن خود سوال پیش بیاید که لایف کوچینگ به چه معناست و کار لایف کوچ چیست در این مقاله با اشکان حریت همراه باشید تا بهتر معنی و مفهوم این واژه را در یابیم.

در ابتدا برای فهم بهتر این کلمه شاید نیاز داشته باشید ابتدا ریشه یابی این واژه را انجام دهیم: لایف کوچینگ از دو کلمه لایف وکوچینگ می باشد. که در لغت لایف به معنی زندگی است ریشه واژه کوچینگ به معنای مربیگری، راهنمایی و راهبری می باشد. لازم به ذکر است که این را هم خدمتتان عرض کنیم که کوچینگ متد روانشناسی جدیدی است که از نیمه دوم قرن بیستم رواج یافته است. می توان دریافت که لایف کوچینگ به این معنی است که مربی زندگی به ما راهکار هایی ارائه می دهد تا بهتر بتوانیم از پس پستی و بلندی های زندگی بربیایم. اگر شما هم سختی هایی در زندگی کشیده اید و هنوز خیلی از مسائل در ذهن شما حل نشده باقی مانده است می توانید یک مربی زندگی برای خود داشته باشید و چه کسی بهتر از اشکان حریت که با تمام توان در زمینه ی موفقیت تلاش های بسیاری را انجام داده است و اکنون یکی از افراد موفقی است که می خواهد به دیگران هم کمک کند. با اشکان حریت همراه باشید.

لایف کوچینگ می تواند یکی از بهترین و محبوب ترین ایده ایی برای زندگی بهتر برای ما و اطرافیانمان باشد، زیرا محبوبیت آن روز به روز در سراسر جهان افزایش می یابد.

 اشکان حریت یکی از بهترین از لایف کوچینگ های برتر ایران است که می تواند روش هایی برایخوب زندگی کردن و راه هایی برای دستیابی به اهداف زندگی برای اشخاص مختلف از قبیل بزرگ و کوچک بدهد. لایف کوچینگ می تواند بخش زیادی از زندگی ما را در بربگیرد زیرا یکی از مهم ترین روش هایی است که در جهان بسیار طرفدار دارد و همه چیز در آن بنا به اصولی قرار گرفته است.

مربی موفقیت

 یکی دیگر از تعاریفی که می توان در رابطه با لایف کوچینگ ارائه داد این است که در زمینه توسعه انسانی، سلامت جسمی و روحی، موفقیت حرفه ای و روابط فردی و… دخیل می باشد. یکی از توضیحات دیگری که می توان در رابطه با لایف کوچینگ ارائه داد این است که لایف کوچینگ یکی از محبوب‌ترین شاخه‌های کوچینگ است؛ که به افراد برای رسیدن به آن اهداف زندگی خود برنامه‌ریزی می کند و تدابیری را می اندیشد. ماحصل مطلب اینکه بسیاری از افراد با خواندن چنین مطالبی که برای درک بهتر مشکلاتشان می تواند موثر باشد تا بهتر بتوانند راهکار مناسب برای خودشان بیاندیشند به لایف کوچینگ روی می‌آورند. بعد از کمی ارتباط با مربی مورد نظر افراد می توانند بهتر برای خود و زندگی خود تصمیم بگیرند زیرا راه حل های مناسبی را توانسته اند بیاموزند.

لایف کوچینگ

آشنایی با دوره های لایف کوچینگ

زندگی سختی دارد شاید خیلی از ما هم در این زندگی سخت بعضی مواقع موفق بودیم در بعضی مواقع هم ناموفق بودیم اما ایرادی ندارد زیرا می توانیم تغییراتی در زندگی خود بدهیم و با روش هایی که لایف کوچ به ما ارائه می دهد بهتر می توانیم تغییراتی در زندگی ایجاد کنیم. در حالت کلی برخی از افراد که خواهان این هستند که تغییراتی در زندگی خود ارائه دهند می توانند با لایف کوچ آشنا شوند. که در این شما می آموزید نیرو و قوای از دست رفته‌ی خود را بازیابید و به زندگی سلامی دوباره داشته باشید!

رابطه بین موفقیت و عزت نفس چیست؟

اگر احساس ناامیدی در زندگی می‌کنید و راه حلی برای پیشرفت و حل مسائل خود ندارید یکی از کمک های پیش و روی شما آشنایی با دوره های لایف کوچینگ می باشد که به بیان دیگر لایف کوچینگ به شما کمک می‌کند تا بهتر زندگی و بیاموزید که زندگی چه چیز هایی نیاز دارد و شما برای موفقیت به چه مواردی باید عمل کنید. شما همراه استاد راهنما، مسیری برای بهتر شدن و پیشرفت طی می‌کنید. در این مسیر از حمایت های استاد خود برخوردار می شوید. در هر صورت شخصی که بخواهد تغییرات اساسی را در زندگی خود ایجاد کند بهتر است یک مربی زندگی او را راهنمایی کند. و چه کسی بهتر از اشکان حریت؟ ایشان یکی از بهترین مربی ها برای رسیدن به موفقیت برای شما می توانند باشند تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید و از زندگی جدید خود لذت ببرید.

اهمیت دوره لایف کوچینگ

حمایت مسئله ایی است که هر شخصی در هر سنی به آن نیار دارد. داشتن هدف و برنامه ریزی، انگیزه و موفقیت، می تواند کمک کننده باشد بنابراین نیاز داریم. اگر در راه رسیدن به هدف، دچار ترس شدیم و ندانستیم به چه چیز هایی را باید رعایت کنیم برای مقابله با ترس و نگرانی، مربی زندگی در کنارمان خواهد بود تا به ما کمک کند. یا اگر دچار بی‌انگیزگی می‌شویم، باز هم او ما را حمایت خواهد کرد. تمامی این ها بیان کننده ی روش درست زندگی برای ما خواهد بود که لایف کوچینگ با جهت‌دهی به زندگی اجتماعی و فردی ما، به ما کمک می‌کند به اهدافی که در زندگی می خواهیم ، برسیم.

این اهداف ممکن است در زمینه‌ی کسب‌وکار و تجارت باشد، در زندگی شخصی و خصوصی باشد خلاصه می توان گفت در هر زمینه‌ای که نیاز به یک برنامه‌ریزی داشته باشیم لایف کوچینگ کمک کننده است. هر انسانی برای اینکه بتواند در زندیگ موفق شود حتما اهدافی را در سر دارد اما گاهی نمی دانیم که چگونه باید بهآن هدف بدهیم. لایف کوچینگ می تواند ما را نسبت به مسائل پیرامونمان آگاه سازد بنابراین برای اینکه زندیگ بهتر و شاد تری داشته باشید بهتر است گاهی اوقات نگرانی و تنبلی را کنار گذاشته و برای حل مشکل خود چاره بیاندیشید که بتواند برای شما موثر باشد چرا که یکی از مسائلی که باعث عدم موفقیت در شما می شود در جا زدن است.

موفقیت از نظر شما چیست

اگر نمی توانید مسائل خود را چه در زندگی شخصی چه در حیطه ی کاری درست حل کنید ایرادی ندارد، ما باید برای این کار چاره بیاندیشید نمی توان تا مدت های طولانی همه چیز را رها کنید و اصلا برای آن مسائل تلاشی برای جهت بخشیدن نداشته باشید پس لایف کوچینگ به کمک شما می آید که شما با استفاده از لایف کوچینگ میتوانید به راحتی خود را در مسیر ثروت، خوشبختی، سعادت و موفقیت قرار دهید، و تمامی این مسائلی که برای شما نام بردیم حقیقت دارد خیلی از افراد بوده اند که تقریبا زندگی را باخته بودند در نهایت با کمک یک مربی زندگی توانستند به زندگی برگردند. برای فهم بهتر مسائل می توانید موارد زیر را مطالعه کنید:

1- اعتماد به نفس:  یکی از موارد مهم در زندگی هر فرد می تواند اعتماد به نفس باشد که در اجتماع فرد بتواند به راحتی حضور بیابد؛ بنابراین طبق تحقیقات به عمل آمده افرادی که در لایف کوچینگ شرکت داشتند 80 درصد آنان گفته اند که اعتماد به نفسشان بسیار بالا رفته است.

2- افراط و تفریط: 67 درصد از افرادی که در لایف کویچک شرکت داشته اند؛ گفته اند در زندگی گذشته ی خود افراط و تفریط داشته اند و در نهایت با گذشت زمان تصمیم به تغییر در زندگی خود گرفته اند، که افراط و تفریط را کنار گذاشته اند و با برنامه درست پیش می روند.

3- ترس: بسیای از افرادی که در لایف کوچینگ ثبت نام کرده بودند گفته اند که ترس را کنار گذاشته اند و این بار با تغییرات به عمل آمده راحت تر با زندگی مقابله می کنند و می توانند به راحتی زندگی کنند و با جهت بخشیدن و برنامه ریزی درست زندگی می کنند.

اهداف دوره لایف کوچینگ

1- با لایف کوچینگ احساس منفی ممنوع

گاهی اوقات ضمیر ناخودآگاه ما آلارم هایی در زندگی می دهند مثلا فلان کار را نکن یا در فلان مسئله ضرر خواهی کرد این کار باعث می شود که در ذهن ما جای بگیرد و نتوانیم احساس خوبی داشته باشیم درواقع این مسئله نوعی احساس منفی داشتن است. بنابراین لایف کوچینگ برای آن به دنبال راه حل برای شما خواهند بود و مسئله از بیخ و بن  بررسی می کند تا شما بتوانید راحت تر با مشکلات این چینی کنار بیاید؛ بنابراین لایف کوچینگ به مسائل مهم و حیاتی در شما می پردازد.

2- با لایف کوچینگ افکار مخرب ممنوع

گفتیم هر فرد باید از یک جایی به بعد در زندگی تغییراتی بدهد، شما با کمک لایف کوچینگ می توانید تغییرات ذهنی داشته باشید مانند این است که حسابی گرد و خاک پنجره ی خانه تان را بگیرد و روزی تصمیم بگیرید آن را بشویید و این بار از پشت پنجره همه چیز را زیبا تر میبینید، دقیقا لایف کوچینگ هم همین کار را باشما می کند ذهن شما پنجره گرد و خاک افکار مخرب، و آب زلال لایف کوچینگ؛ چقدر می تواند برای شما موثر باشد و با راحتی می توانید دریچه‌ای از افکار جدید به دنیا باز کنید.

3- با لایف کوچینگ یاد بگیرید چگونه تمرکز کنید

اگر بتوانید تمرکز کردن روی مسائل را بیاموزید بهتر می توانید برنامه ریزی کنید اما اگر شما هم اکنون نمی دانید چگونه تمرکز کنید یا چگونه باید روش های درست تمرکز کردن را بیاموزید لایف کوچیک می تواند به کمک شما بیاید. شما اگر بتوانید تمرکز کردن را یاد بگیرید چه در زندگی شخصی چه در محیط کار بهتر می توانید عمل کنید. لایف کوچینگ می تواند بهترین روش های آموزشی برای زندگی شما را ارائه دهد. یک مربی زندگی هر کاری از دستش بر می آید تا برای شما انجام دهد.

از دیگر تاثیرات لایف کوچینگ می تواند؛ ترویج عادت‌های بسیار خوب و مثبت را در افراد توسط لایف کوچینگ؛ مانند مطالعه و ورزش روزانه برای شما ایجاد می‌کند. همچنین افزایش اعتماد به نفس در افراد با کمک لایف کوچینگ می تواند بسیار موثر باشد، همچنین اگر فرد خجالتی هستید و نمی دانید چگونه این مسئله را برطرف سازید با کمک لایف کوچینگ می توانید این مسئله را در خود حل کنید و در اجتماع به راحتی حضور بیابید. شما با کمک یک مربی زندگی می آموزید که مثبت اندیش باشید و همیشه منتظر اتفاقات مثبت در زندگی خود باشید. شما اگر با یک مربی زندگی مشورت کنید می توانید به توانایی های خود بیافزاید و بیشتر به توانایی های خود پی ببرید و همچنین به راحتی بتوانید موفق شوید با کمک مربی زندگی می توانید در درون خود آرمش را حس کنید زیرا با او درباره ی هر کاری مشورت های زیادی کرده اید.

کتاب ۱۰۰۱ اشتباه علی بابا

پس دریافتیم که وجود یک لایف کوچینگ بسیار می تواند برای ما مهم باشد زیرا لایف کوچینگ اهداف بسیار زیادی را در زندگی برای ما به ارمغان می آورد؛ تا بتوانید عادات خوبی را در خود پرورش دهید و عادات بد را در خود حفظ سازید. در واقع لایف کوچینگ در زندگی افراد تغییراتی را برای رسیدن به اهداف ایجاد می‌کند. این تغییرات می تواند تاثیرات بسیار بالایی در زندگی افراد به وجود بیاورد که با استفاده از لایف کوچ شما راهی مناسب برای خود پیدا می کنید. درواقع لایف کوچینگ به افراد کمک میکند تا به اهدافی که در زندگی خود تعیین کرده اند هر چه سریعتر با موفقیت به آن برسند. لایف کوچ می تواند به شما انگیزه بدهد تا برای ادامه ی زندگی راه طولانی که در پیش دارید را به خوبی طی کنید.

تاثیر دوره ی لایف کوچینگ در زندگی فردی

تا این بخش مقاله به احتمال بسیار قوی با فعالیت ها و اهداف لایف کوچ ها آشنا شده اید، بنابراین این ویژگی های مثبت مانند یک بمب در زندگی فرد تغییراتی ایجاد می کند. لایف کوچینگ در واقع یک تکنیک کاملا حرفه‌ای را برای زندگی هر فرد ایجاد می کند. لایف کوچینگ به افراد کمک میکند تا به اهدافی که در زندگی خود تعیین کرده اند هر چه سریعتر با موفقیت به آن برسند. اگر اهداف ود را پیدا کده اند و نمی دانند برای رسیدن به آن با چه پلن هایی پیش بروند لایف کوچ ها بسیار می توانند کمک کننده باشند. لایف کوچینگ در زندگی افراد تغییراتی را برای رسیدن به اهداف ایجاد میکند برای موفق شدن و درست اندیشیدن باید تغیییراتی را ایجاد کرد که لایف کوچ ها می توانند این کار را برای ما به راحتی انجام دهند. یک مسئله ی دیگری که مطرح است است که که با کمک لایف کوچ می توانید خیلی جلوتر بیاستید در واقع لایف کوچ خیلی بهتر از یک مشاور برای شما عمل می‌کند. لایف کوچ‌ها از ابتدای راه تا پایان رسیدن شما به اهداف و مقاصدتان در جوار شما قدم برمی‌دارند.

  دقت داشته باشید که لایف کوچ‌ها  منابع انگیزه بخش و الهام بخشی هستند و با یاد دادن روش هایی به شما کمک های بسیار بزرگی را ارزانی می دارند تا به اهداف خود برسید و موفق شوید. لایف کوچینگ به شما آموزش می‌دهد چگونه خودتان برای زندگیتان تصمیم بگیرید. همه ی ما در زندگی سختی های کشیده ایم شرایط و محیط گاهی اوقات تاثیراتی مخرب بر روی ما گذاشته است که این ها می توانند واقعا بر روی زندگی فردی ما تاثیر بگذارند پس چه خوب می شود بتوانیم این مسائل را در خود از بین ببریم و با روش هایی درست زندگی کنیم درابتدا شاید ندانیم چه چیز هایی درست و یا چه چیز هایی غلط است پس چه خوب می شود بتوانیم این مسائل را با کسی در میان بگذاریم، و آن چه کسی بهتر از یک لایف کوچ که بتواند راهکار هایی به ما بیاموزد تا آن روش هایی را که برای زندگی آموخته بودیم را در خود رفع کنیم. اینجاست که برای تغییرات حاضریم از یک لایف کوچ استقبال کنیم تا تاثیرات شگرفت آن را در زندگی و پیرامون خود ببینیم. البته دقت داشته باشید لایف کوچ‌ها به شما مشاوره نمی‌دهند یا نمی‌گویند فلان کار را انجام بده فلان کا را انجام نده. بلکه به شما کمک میکنند تا خودتان به راه حلی درونی برای حل مشکلاتتان برسید. در واقع راه حلی را پیش روی شما ارائه می دهد تا شما تصمیم بگیرید.

معرفی بهترین اساتید موفقیت جهان

چگونگی ثبت نام در دوره های لایف کوچینگ

برای ثبت نام در دوره های لایف کوچینگ اشکان حریت می توانید در این وبسایت با ما همراه باشید و آگهی های مورد نظر آن را دنبال کنید، شماره تماس اشکان حریت و راه های ارتباطی بسیاری برای شما قرار دارد که می توانید با کمک آن ها با ایشان ارتباط داشته باشید. برای ثبت نام هم نگران نباشید همه چیز را از قبل اعلام می کنیم تا در خدمت شما هم وطنان عزیز باشیم.

لایف کوچینگ

دوره لایف کوچینگ برای چه کسانی مناسب است؟

شاید سوال پیش بیاید که چه کسانی می توانند در لایف کوچینگ حضور بیابیند. خب طبیعی است که اکثر افراد می توانند در این دوره شرکت داشته باشند. خانم ها و آقایان فرقی ندارد زیرا قبل از جنسیتمان همه ی ما انسان هستیم و بنا به شرایطی که در آن قرار داریم نیاز به یادگیری روش های درست برای زندگی کردن داریم. پس در هر سن در هر جنسیتی که هستید این دوره ها برای شما نیاز است. بنابراین برای آمدن در این دوره های نترسید و جنسیتی فکر نکنید، خانم ها و آقایان عزیز؛ اگر در زندگی شخصی در کسب درآمد و در هر چیز دیگری درگیری هایی دارید با کمک مربی زندگی اشکان حریت می توانید بهتر فکر کنید و روش های خوبی را بیاموزید. البته پیش نیاز لایف کوچینگ روحیه سالم داشتن است. افرادی که لایف کوچینگ برای آن‌ها نا مناسب است عبارت اند از: افرادی که دارای افسردگی هستند یا افراد روان پریش هستند، یا افرادی که در زندگی خود هیچ هدف خاصی ندارند.افرادی که دارایی کارایی بسیار پایین هستند.افرادی که قدرت درک‌شان بسیار پایین است. فرادی که به داشتن یک زندگی معمولی و عادی قانع هستند. بنابراین یک مربی زندگی قرار است روش های درست را به شما آموزش دهد.

لایف کوچ یا مربی زندگی

لایف کوچ یا مربی زندگی کیست؟

واژه ی کوچ به معنی مربی است. وظیفه ی کوچ در واقع آگاهی رساندن به شما می باشد تا مسائل و مشکلات خود را حل کنید. کوچ ها به هیچ عنوان شما را نصیحت نخواهند نکرد کوچ ها با کمک روش هایی که علمش را دارند به شما کمک میکنند تا برای رسیدن به اهدافتان برنامه ای بچینید یا مشکلات پیش آمده را با برنامه ریزی درست حل کنید.

لازم به ذکر است تا بدانید که رشته ی لایف کوچینگ خیلی به روانشناسی مثبت نگر نزدیک می باشد. در حدی که می توان گفت افرادی که در دانشگاه ها روان شناسی مثبت نگر را می گذرانند آمادگی و مهارت لازم را برای این که بتوانند به عنوان یک کوچ کار کنند را دارند. همچنین چهره های تأثیرگذار گزینه های خوبی برای این که بتوانند کوچ باشند هستند. این افراد با تجربه هایی که دارند می توانند به دیگران جهت رسیدن به اهدافشان کمک کنند. آنچه که برای کار کردن به عنوان یک کوچ اهمیت دارد، داشتن مهارت و تجربه است برخی افراد همچین ویژگی در خونشان است. پس این شغل نیاز به تمرین و تجربه دارد.

در واقع برای پاسخ دادن به سوال مربی زندگی کیست می توان اینگونه پاسخ داد که مربی زندگی کسی هست که به شما کمک میکنه قدم به قدم توی زندگی خودتون به اهدافتون برسید، آرامش کسب کنید و از زندگی خودتون کمال رضایت رو داشته باشید. اگر در هر سن در هر موقعیت با هر جنسیتی که هستید و به دنبال تغییر مثبت در زندگی خود هستید یکی از درگاه هایی که می توانید به آن متوصل شوید داشتن یک مربی زندگی است که با تجربه درست و با علم بالای خود به خوبی می تواند ما را آرام کند. بنابراین توجه داشته باشید که یکی از مهم ترین کار هایی که باید برای شروع انجام دهیم اراده ی قوی برای تغییر است، همچنین عمل کردن به آنچه که یک مربی زندگی می گوید پس تنها ارتباط داشتن با یک مربی کافی نیست قبل از ثبت نام دوره باید با خود رو راست باشید که آیا می توانید عمل کنید می توانید تغییر کنید یا خیر.

تفاوت انسان های هدف دار و بی هدف

یک مربی نقاشی را در نظر بگیرید که می خواهد به شاگردش تکنیک های نقاشی را بیاموزد ابتدا از خطوط کمرنگ روی کاغذ شروع می کند سپس کار را سنگین تر می کند؛ شما هم وقتی می خواهید با یک مربی زندگی در ارتباط باشید باید از ریز ترین حرف هایش را گوش دهید و عمل کنید به بیان دیگر تمرین کنید تا سخت ترین کار هارا. اشکان حریت می تواند یکی از بهترین مربی زندگی برای شما باشد و همه ی مسائل را از کوچک به بزرگ برایتان بشکافد.

پیشنهاد می کنیم خرید دوره موفقیت اشکان حریت را از دست ندهید.

یک کوچ زندگی چه کمکی می‌تواند به شما کند؟

یکی از مهمترین مزایای کار با کوچ‌ زندگی این است توانایی درست اندیشیدن و درست فکر کردن و اگاهانه تصمیم گرفتن را می آموزید. می توانید تصورات منفی در زندگی و ویژگی های سخت و بدی که بر شما تاثیر می گذارد را با داشتن یک مربی زندگی حذف کنید. بسیاری از افراد کار با مربی زندگی را ابزاری برای از بین بردن افراط و تفریط در زندگی می دانند. می توانید در هر کجا از زندگی که به مشکل برخورد کردید به راحتی با مربی زندگی صحبت کنید، و یادگیری شما در رابطه با چگونه فکر کردن چگونه زندگی کردن کمک می کند بتوانید به خوبی تصمیمات درست بگیرید. تنها با یک بار رفتن به این جلسات بسیار خوب می توانید به خوبی متوجه شوید که چقدر به دوره ها نیاز دارید و هرآنچه را که در زندگی دارید حاضرید بفروشید و اما درست فکر کردن درست زندگی کردن را بیاموزید. با اشکان حریت همراه باشید.

وظایف لایف کوچ موفق

شخصی که وارد این حوطه ی کاری می شود حتما فرد موفقی است، زیرا با تجربیات خوبش می خواهد به دیگران هم کمک کند، فردی که موفق باشد افکار درستی نسبت به زندگی دارد، همچنین مهارت و تجربه ایی بالاتر دارند، بسیاری از افراد نمی دانند لای کوچینگ چیست؟ می توان از جایی برای ارائه ی همچین علمی را برای دیگران داشت و با فرهنگ سازی مشکلات را به خوبی حل کرد. بنابراین برخی از این افراد در هر شغلی که هستند که قصد دارند شغلشان را تغییر دهند و می‌خواهند یک شغل متفاوت و پاره‌ وقت داشته باشند تا به دیگران کمک هایی را ارزانی دارند. لایف کوچینگ می تواند خیلی چیز ها به ما آموزش دهد و با هر بار ارتباط گرفتن با ما می تواند مانند معلمی دلسوز باشد که می تواند راه هایی در زمینه ی موفقیت را نشان دهد تا بتوانیم مسیری درست را در زندگی خود انتخاب کنیم. یک لایف کوچ می تواند بسیار تاثیرگذار باشد که  در بالا‌ترین حالت ممکن، در زمینه‌هایی مثل شنیدن عمیق، کشف استعدادها، تحدید باورها و الگوها و افزایش سطح خودآگاهی مراجعه‌کنندگان، مهارت فوق‌العاده‌ای دارد. از وظایف لایف کوچ می توان به عناوین زیر اشاره داشت:

1- کمک کردن به افرادی نابلد در شناسایی اهدافشان

2- انگیزه دادن و تشویق کردن به افرادی که می خواهند پیشرفت داشته باشند

3- لایف کوچ می تواند از افراد پشتیبانی کند تا آن ها به اهدافشان برسند

4-  یاد دادن روش هایی که می تواند برای افرادی که کمی تنبلی دارند بسیار موثر باشد تا بتوانند زندگی خود را از نو بسازند با تغییر ذهنیت و… پیش به سوی موفقیت زودهنگام.

همچنین یکی دیگر از کار هایی که وظایف مربی زندگی است این است که:

1_تدوین برنامه‌های مناسب برای هر مشتری

2_پیگیری پیشرفت مشتریان

3_برگزاری جلسات حضوری منظم با مشتریان یا برقراری تماس‌های تلفنی و ویدئویی با آن‌ها برنامه ریزی درست و به جا برای هر فرد

پیشنهاد می کنیم خرید دوره جذب ثروت اشکان حریت را از دست ندهید.

 

ویژگی های لایف کوچ موفق

1- نگرش مثبت داشته باشید: با داشتن نگرشی مثبت می توان راحت تر به موفقیت رسید، بنابراین با لایف کوچینگ می توانید با اعتماد به نفس بالا و نگرشی مثبت خواهید داشت.

2-  پرشور باشید :  وقتی انرژی بیشتری برای هر کاری بگذارید قطعا موفقیت بیشتری خواهید، پس پر شور باشید تا بهتر بتوانید موفقیت را دریابید.

3-  به نکاتی که مربی زندگی بیان می کند گوش دهید :  تمامی مسائلی که مربی زندگی بیان دارد را باید به آن گوش فرا دهید تا بهتر بتوانید عمل کنید، یکی از مهم ترین روش ها برای یادگیری خوب، گوش دادن و عمل کردن است.

4- بدون نظر باشید : یک مربی زندگی به فکر این است که به شما راهکار هایی بدهد یک مربی زندگی هرگز به شما مشاوره نمی دهد زیرا وظیفه اش مشاوره دادن نیست.

5- قضاوت نمی کنند :  یک لایف کوچینگ هرگز قضاوت نمی کند بلکه می داند در این دنیا افراد با عقاید مختلفی هستند پس سعی در یاد دادن این مسائل به دیگران هستند.

6- کنجکاوی را در شما  پرورش میدهد :  یک مربی زندگی به شما روش های درستی را به شما می آموزد تا بهتر نسبت به مسائل کنجکاوی کنید این کنکاو کردن در شما باعث می شود، بهتر فکر کنید.

7- چالش‌برانگیز باشید :  درواقع یکی دیگر از کار هایی که مربیان زندگی مشتریان خود را به چالش می‌کشند تا درک عمیق‌تری از مسائل خود پیدا کنند. یک مربی زندگی مشتریان خود را به چالش می‌کشد که باعث می‌شود با انگیزه و تمرکز و صداقت با واقعیت پیرامونشان روبرو شوند.

برترین لایف های کوچ های ایران و جهان

مناسب ترین افراد برای دوره های لایف کوچینگ

حال شاید تا کنون این بخش از مقاله علاقه مند باشید تا با یک مربی زندگی بسیار مناسب ارتباط برقرار کنید، بنابراین؛ یکی از بهترین مربی های لایف کوچینگ می تواند اشکان حریت باشد، زیرا ایشان با تجربیات فراوان و علم به داشتن لایف کوچ می توانند بهترین لایف کوچ برای شما باشد، می تواند به شما بهترین روش های درست اندیشیدن و تصمیم گرفتن را بیاموزد، پس می توانید برای انتخاب خود یکی از بهترین مربی های زندگی یکی اقای اشکان حریت که در تمام مسائل تا کنون پیشتاز بوده است و بهترین ها را به شما می آموزد برای زندگی بهتر و راحتی؛ می توانید با ایشان همراه باشید.

برترین لایف های کوچ های ایران و جهان

بسیاری از افراد در طول زندگی خود با چالش هایی مواجه می شوند که نمی توانند به تنهایی از پس آن ها بر بیایند. پس می توان به این مسئله واقف بود که هرچیزی در زندگی سختی هایی دارد. مربیان موفقیت شرایط سخت بسیار کمک کننده باشد. تا کنترل امور را در دست بگیریم و اهداف مطلوب خود را به دست بیاوریم. قبل از معرفی معروف ترین لایف کوچ های جهان، خوب است به این نکته اشاره کنیم که لایف کوچینگ دارای زیرشاخه های متنوعی می باشد و کوچ ها در زمینه های مختلف به مراجعین خود کمک می کنند.

اشکان حریت یکی از بهترین مربی کوچ ها در ایران می باشد که علاوه بر آموزش و تدریس کوچینگ به شکل درست و علمی ، تاکنون بیش از ده ها کسب و کار مختلف را به سمت موفقیت هدایت کرده است.

اشکان حریت یکی از بهترین مربی های زندگی می باشد که با دادن انگیزه و مشخص کردن هدفی درست برای زندگی افراد می کوشد و سعی می کند یکی از بهترین روش های درست اندیشیدن و درست تصمیم گرفتن را بیاموزد، اشکان حریت تاکنون با داشتن سابقه ایی درخشان در زمینه ی موفقیت توانسته است با داشتن تجربه و مهارت های بالایی روش های صحیح و درستی را به ما ارائه دهند، ایشان یکی از بهترین ها هستند تا کنون که روش های مناسبی را برای شما ارائه می دهند، قطعا که هر شخصی نیاز دارد که راهی برایش مشخص شود زیرا ما از خیلی چیز ها بی خبر هستیم، پس نیاز به راهنمایی درست خواهیم داشت و چه شخصی بهتر از اشکان حریت که می تواند یکی از بهترین لایف کوچ ها برای ما باشد، ایشان تا کنون خیلی از افراد را ساپورت کرده اند در همه زمینه خیلی از مسائل را برعهده گرفته اند و مشکلات را حل نموده اند برای شما شاید سابقه بسیار مهم باشد که اشکان حریت تجربیات زیادی در این زمینه دارد. با اشکان حریت همراه باشید برای داشتن ذهنی زیبا و آینده ایی روشن.

پیشنهاد می کنیم خرید دوره هدف گذاری اشکان حریت را از دست ندهید.

 

موفق ترین لایف کوچ ها در جهان

لازم به ذکر است لایف کوچینگ در دهه های اخیر در سراسر جهان از جمله در ایالات متحده آمریکا با استقبال زیادی همراه بوده است. زیرا در این زمینه توانستند موفق باشند و افراد زیادی را به موفقیت برسانند، البته که افرادی که لایف کوچ هستند بسیار موفق بوده اند. علاوه بر افراد موفق بسیاری دیگر از  افراد معمولی نیز از خدمات لایف کوچینگ برای بهبود وضعیت زندگی خود در تلاش هستند.

1_مایکل لگه لایف کوچ و بازیگر و مدیر شرکت کوچینگ Boethius Life

مایکل لگه یک بازیگر اهل ایرلند شمالی است که در زمینه لایف کوچینگ نیز مهارت دارد. او شرکت Boethius  را راه اندازی کرده که یک شرکت در زمینه لایف کوچینگ می باشد و بهترین لایف کوچ ها در آن فعالیت می کنند. نام شرکت او یعنی Boethius نام یکی از فیلسوفان ایتالیایی می باشد که برا احترام به ایشان نام این شرکت به اسم می باشد. در این شرکت لایف کوچینگ، مراجعین می آموزند تا با تمرکز بر روی تکنیک ها و استراتژی هایی با اضطراب و استرس خود مقابله کنند. لگه  بسیار با مهارت بالا و توانمند می باشد که می تواند با ارائه این تکنیک ها ویژگی های مثبتی را در افراد پدید آورد.

2_تونی رابینز استراتژیست زندگی و کسب و کار

تونی رابینز یکی از معروف ترین لایف کوچ ها و البته بهترین لایف کوچ ها در جهان محسوب می شود. زیرا توانایی بالایی در خود دارد و می تواند اراد زیادی را پرورش دهد ایشان تا کنون به افراد زیادی در سطح جهان کمک کرده تا توانایی های درونی خود را کشف کنند و از آن ها به بهترین شکل ممکن بهره ببرند. در واقع رابینز یک کارآفرین و نویسنده موفق نیز هست و بیش از چهار دهه تجربه در سخنرانی انگیزشی دارد. در این زمان طولانی، بسیاری از افراد از سمینار های جذاب و شنیدنی و البته آموزنده رابینز لذت برده و استفاده کرده اند. متدها و تکنیک های لایف کوچینگ رابینز اثبات شده هستند و همین امر باعث شده تا بسیاری از افراد مشهور مانند بازیگر اسکاتلندی، جرارد باتلر نیز از خدمات او استفاده نمایند. تونی رابینز تاکنون بیش از ده ها کتاب و DVD در زمینه لایف کوچینگ منتشر کرده تا حتی افرادی که به او دسترسی ندارند نیز بتوانند از دانش و تجربه او برای بهبود زندگی خود استفاده کنند

3_تریسی وار، متخصص ارتباطات

یکی دیگر از بهترین لایف کوچ های خانم در جهان تریسی وارد است که بیش از پانزده سال تجربه در زمینه کوچینگ دارد. این خانم توانا تواسنه اعمال بسیار بزرگی را با رعایت روش ها تکنیک های درست لایف کوچ ارائه دهد و تاکنون بسیاری از افراد با کمک های ایشان به موفقیت رسیده اند. ایشان خواهان آن هستند در واقع یکی بزرگترین آرزو های این خانم موفق این است که به زنانی مانند خود کمک کند تا بتوانند در دنیای تجارت و کسب و کار پیشرفت کنند و از استعداد های درونی خود به بهترین شکل استفاده نمایند. تریسی هدف خود را این گونه ترسیم می کند که می خواهد حداقل روی زندگی یک میلیون نفر در سراسر جهان تاثیر مثبتی بگذارد و کمک کند تا این افراد حس موفقیت و شادکامی بیشتری در زندگی داشته باشند. در طول این پانزده سال تریسی وارد با رهبران تجاری، مدیران اجرایی و کارمندان شرکت های مختلف کمک کرده تا با تمرکز بر تقویت مهارت های ارتباطی، در زندگی شخصی و حرفه ای خود به سطح بالاتری برسند و به اهداف ایده آل خود نزدیک تر شوند. یکی دیگر از روش های مهم ایشان این است که روش کار تریسی به این شکل است که مهارت های زبانی و ارتباطی مراجعینش را تقویت می کنند تا به این وسیله انگیزه و اعتماد به نفس آن ها در محیط کاری و زندگی شخصی نیز تقویت شود و بتوانند مسیر موفقیت را طی کنند.

4_ریلی موهانی موسس شرکت Inner Strength Coaching کوچینگ سلامت ذهن و بدن

یکی دیگر از شرکت های موفق که در نیوکاسل استرالیا واقع شده است و موسس آن یعنی ریلی موهانی بیش از ۲۵ سال تجربه در صنعت سلامت و تناسب اندام دارد. او به افراد مختلف از فرهنگ های مختلف کمک کرده است تا بتوانند ذهن و بدن خود را تغییر دهند و حس بهتری نسبت به خودشان داشته باشند. این نوع از کوچینگ برای افرادی که عادات و رژیم غذایی ناسالمی دارند بسیار مفید و مناسب است. و می تواند واقعا یک فرهنگ گسترده ایی را بین افراد ایجاد کند و تاکنون موفق بوده است.از آن جایی که در بسیاری از موارد عادات غذایی ناسالم با مشکلات روانشناختی نیز مرتبط است، استفاده از روش های کوچینگ که علاوه بر وضعیت فیزیکی روی سلامت ذهن و روان نیز تمرکز دارند می تواند کاملا موثر و کارآمد باشد.