نقل قول های کوین‌ هارت درباره موفقیت در زندگی

می, 2018 بدون نظر نقل قول ها

کوین هارت یکی از مشهورترین کمدین‌های جهان که از فقیرترین بخش فیلادلفیا، به یکی از مشهورترین کمدین‌ ها در جهان  تبدیل شد. او از ریشه استندآپ کمدی خود به فیلم‌های پرفروش و سریال‌ها رسید و حتی آهنگ خود را نیز ساخته است. کوین‌ هارت مفهوم رشد سریع را نشان می‌دهد و همچنین روزانه به میلیون‌ها نفر الهام می‌بخشد.

در این مقاله از سری مطالب مربوط به داستان های موفقیت و نقل قول ها و جملات افراد موفق از الهام‌بخش‌ترین سخنان کوین هارت را با شما به اشتراک می گذاریم

 1. من به رویاهای خود پایبند بودم و در نهایت، آن‌ها رویاها به واقعیت پیوستند
 2. من احساس می‌کنم، هر کاری که در حرفه خود (چه خوب چه بد) انجام می‌دهید، چیزی جز آمادگی برای رویدادهای بزرگ نیست.
 3. بهتری حس در جهان، دیدن نتیجه و پاداش کارهای سخت است.
 4.  روزی که شما دست از انجام کارهای کوچک بردارید، همان روزی است که فکر می‌کنید بالاتر از دیگران هستید.
 5. من هرگز کاری که نمی‌‌خواهم را انجام نمی‌دهم
 6. اگر در اولین نشانه‌های مبارزه تسلیم شوید، شما برای موفق شدن آمادگی ندارید.
 7. خنده تمامی زخم‌ها را درمان می‌کند و تنها چیزی است که همه مردم آن‌ را باهم به اشتراک می‌گذارند. مهم نیست که چه اتفاقی برای شما افتاده باشد، خنده باعث می‎شود که مشکلات خود را فراموش کنید. به نظر من مردم جهان باید به طور مداوم بخندد.
 8. اهداف من به اندازه‌ای بزرگ هستند که من به هیچ وجه وقتی برای استراحت ندارم
 9. انگیزه من موفقیت دیگران در زندگی است.
 10. من متوجه نمی‌شوم که چگونه مردم با دیدن عالی بودن دیگران در کار و زندگی‌شان، مشکلی نداشته و راحت و آسوده هستند. شما می‌توانید برای موفقیت هرکسی خوشحال باشید، اما بهانه شما برای اینکه نمی‌خواهید عالی باشید چیست؟ این افراد به این دلیل عالی هستند که با خود می‌گویند “من این کار را انجام می‌دهم” و آن‌ها آن کار را انجام می‌دهند و همه چیز همین است، هیچ عملکرد علمی خاصی وجود ندارد.
 11. شما می‌توانید همان کاری را که به با ۵۰میلیون دلار انجام می‌دهید با ۲۰میلیون دلار نیز انجام دهید. بنابراین در نقطه خاصی از زندگی و حرفه شما، متوجه خواهید شد که همه چیز در مورد پول نیست.
 12. من بر روی صحنه بودن، اینکه می‌توانم داستان تعریف کنم و این واقعیت را که تماشاچیانم به آن داستان‌ها می‌خندند را دوست دارم. این باعث خوشحالی من می‌شود و چیزی است که برای آن زندگی می‌کنم.
 13. مشهور بودن به عنوان یک فرد سخت کوش، شهرت خوبی برای داشتن است.
 14. بهترین نکته‌ای که می‌توانم به شما بگویم این است که فعال باشید. بسیاری از مردم فقط در مورد آنچه که می‌خواهند انجام دهند صحبت می‌کنند و فقط کلمات را دوست دارند. به سخنان خود اعتبار داده و آن‌ها را انجام دهید. یک سخنگو نباشید، بلکه یک عمل کننده باشید.
 15. اهمیتی ندارد که چه اتفاقی می‌افتد، مردم رشد می‌کنند. اگر شما تصمیم بگیرید که رشد نکنید، شما در جعبه‌ای کوچک با ذهنیتی محدود خواهید ماند. افرادی که پیروز هستند، از این جعبه خارج می‌شوند. وقتی به این موضوع نگاه کنید، می‌بینید که بسیار ساده است.
 16. مهم نیست که چه مقدار تلاش می‌کنید، موفقیت قرار نیست که اتفاق بیفتد. هیچ تضمینی برای موفقیت شما وجود ندارد. هیچ چیزی درباره موفقیت از قبل تعیین نشده است.
 17. به نظر من اگر به صورت شما مشت زده شود حق شما است، زیرا شما تنها به آن مشت نگاه کرده‌اید.
 18. به نظر من موفقیت برای خودستایی و رجز خوانی به دست نمی‌آید، بلکه موفقیت یک موضوع شخصی است
 19. من احساس می‌کنم که کاری برای انجام دادن دارم، مثل اینکه من دائما مجبور هستم خود را از نو بسازم. هرچه بیشتر ریسک تغییر را قبول کنم و ریسک کنم، در دراز مدت بهتر خواهد بود. من سعی می‌کنم تا حد امکان با طرفداران خود ارتباط برقرار کنم. اینکه شخصِ بر روی صحنه تنها یک بازیگر نیست، بسیار خوب است. آن شخصِ بر روی صحنه واقعا خود من هستم.
 20. اهمیت نمی‌دهم که چقدر سر من شلوغ است، همیشه برای آنچه برای من مهم است، وقت می‌گذارم.
 21. برخی مردم به شکلی عشق می‌ورزند که هنگامی که در عمیق‌ترین حالت عشق خود هستند نمی‌توانند احساسات خود را کنترل کنند.
 22. همه کسانی که موفق می‌شوند، برنامه‌ای را برای خود طراحی می‌کنند.
 23. شما تنها یک بار زندگی می‌کنید، من می‌خواهم زندگی خود را بپذیرم.
 24. تجربیات من در زندگی در حال بزرگ‌تر شدن و بهتر شدن هستند. هرچه کارهای بیشتری انجام دهم، حرف‌های بیشتری برای گفتن دارم؛ (بچه دار شدن، سفر کردن، داشتن مشکلات در رابطه، مقابله با مشکلات خانوادگی و غیره) تمام این تجربیان شخصیت ساز هستند.
 25. برای سخت کار کردن و روند سخت کار کردن ارزش قائل شوید زیرا پس از اینکه کار شما تمام می‌شود و پاداش موفقیت خود را دریافت می‌کنید، به آن لحظه‌ها نگاهی می‌اندازید و به آن لحظات بیشترین احترام را می‌گذارید. شما هیچ شخصیتی ندارید و هیچ مکانی برای بازگشت به آن ندارید.
 26. تنها زمانی باید به پشت سر خود نگاه کنید که می‌خواهید ببینید چه مقدار از مسافت را پیموده‌اید.
 27. زندگی کوتاه‌تر از آن است تا نگران این باشید که دیگران نسبت به شما چه فکری می‌کنند. از زندگی خود لذت ببرید به آن‌ها موضوعی بدهید تا درباره آن صحبت کنند.
 28. من خودم هستم. به همین دلیل است که دوستان و همسالانم به من احترام می‌گذارند و برای من ارزش قائل هستند. من اقدامات و کارهای خود را برای سازگار بودن با محیط اطرافم تغییر نمی‌دهم. من در تمام روزهای هفته خودم هستم و مردم برای آن ارزش قائل هستند.
 29. همه چیز به این بستگی دارد که شما خواهان سرمایه‌گذاری زمان و تلاش خود بر روی چه چیزی هستید و تمرکز ذهن خود را به آن اختصاص دهید. این همان کاری است که پیروزمندان را از بازندگان جدا می‌کند. افراد برنده کسانی هستند که از فرصت‌های خود بیشترین استفاده را می‌کنند.
 30. همه می‌خواهند معروف شوند، اما کسی نمی‌خواهد کار کند. من این‌گونه زندگی می‌کنم. شما به سختی کار می‌کنید تا بتوانید از زندگی خود لذت ببرید. در انتهای روز، همه کارها را انجام می‌دهید و در نهایت نتایج آن کارها را خواهید دید. ممکن است ۱سال یا ممکن است حتی ۳۰ سال طول بکشد اما در نهایت نتایج کار سخت خود را خواهید دید.

 

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *