قانون جذب

آوریل, 2018 بدون نظر قانون جذب

حتما تابحال نام قانون جذب به گوشتان خورده است یا فیلم راز را دیده اید، یا حداقل تئوری آن به گوشتان خورده است. انواع کتاب ها با موضوع قانون جذب هر ساله جزو لیست پرفروش ترین های سایت آمازون و نیویورک تایمز قرار می گیرند.

قانون جذب توسط اشخاص مختلفی از جمله والاس دی واتلز، ناپلئون هیل، دیل کارنیگی، باب پراکتور، جو ویتال، استر هیکس و بسیاری افراد دیگر معرفی شده است. وجه مشترک تمامی افراد اطلاعات اصلی قانون جذبی است که به خوانندگان خود ارائه میدهند.

قانون جذب در فلسفه تفکر نو باور به این مساله است که فرد با تمرکز بر افکار مثبت یا منفی، می‌تواند اتفاقات مشابهی در زندگی تجربه کند. باورمندان به این قانون تلاش می‌کنند با محدود کردن تفکرات منفی بر تفکر مثبت تمرکز کنند تا اثر آن را در زندگی‌شان مشاهده شود. فیلم راز و کتاب راز به این قانون می‌پردازند.

در توضیح قانون جذب در ویکی پدیا به این نکته اشاره شده که قانون جذب مبنای علمی ندارد و نوعی “شبه‌علم” است.

قانون جذب میگوید افکار تو در هر لحظه فرکانسهایی به جهان هستی ارسال میکنند این فرکانسها توسط جهان تبدیل میشوند به اتفاق و شرایط و آنگاه وارد زندگی تو میشوند . همان حرف دیرین که حضرت مولانای همیشه گفته:

این جهان کوهست وفعل ما ندا  سوی ما آید نداها را صدا

یعنی قانون جذب همانند انعکاس کوه عمل می کند، پس افکار جدیدی داشته باشید ، احساسات و افکار خود را کنترل کنید . با مطالعه مقالات متعدد در زمینه قانون جذب و یا استفاده از کلاس های آموزش این قوانین را بهتر بکار ببندید . هنگامی که افکار و احساسات خود را کنترل میکنید دیگر قانون جذب بطور خود مختار برای شما رقم نمیزند و از این لحظه بر مبنای فرکانس افکار شما عمل میکند تا به هر آنچه میخواهید در زندگی برسید و زندگی فوق العاده ای برای خود ایجاد کنید . از داشتن ویلا در بهترین مناطق کشور تا مسافرت به کشورهایی که دوست دارید حتی انتخاب همسر و آینده خود همه بسادگی در رازها و قوانین جذب به شما خدمت خواهند کرد .

قانون جذب

قانون جذب در خصوص موارد متعددی صحبت می کند و باور قانون جذب این است که در همه جواب زندگی صادق است:

  • قانون جذب عشق
  • قانون جذب پول و ثروت
  • قانون جذب شغل و کار
  • قانون جذب سلامتی
  • قانون جذب موفقیت
  • و ….

قانون جذب بر این باور است که همه چیز در این دنیا حاصل انرژی است.

در ادامه بخشی را در سایت تحت عنوان قوانین جذب موفقیت ایجاد کرده ایم که به صورت اختصاصی مطالب بیشتری را در خصوص قوانین جذب و رسیدن به موفقیت های بیشمار در تمامی جنبه های زندگی ارائه خواهیم کرد.

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *