jazb servat
Capture3
banner03
دوره-جذب ثروت
banner04B
banner04

آیا متوجه شده اید که پول کافی برای گذران زندگی ندارید؟ آیا به دنبال راهی برای بهبود سبک زندگی خود هستید ؟ اگر چنین است، ممکن است بخواهید مزایای قابل توجه یادگیری نحوه جذب پول را در نظر بگیرید.

در حالی که افراد زیادی هستند که سعی کرده‌اند با استفاده از طرح‌های « با سرعت پولدار شوید » (یا چیزی مشابه) راه‌هایی برای جذب ثروت پیدا کنند، مهم است که در این مورد مصمم باشید. یعنی اگر به طور استراتژیک برنامه ریزی کنید، می توانید خود را در بهترین موقعیت ممکن برای موفقیت قرار دهید.

در عین حال، هنوز چیزهای زیادی وجود دارد که باید به آنها فکر کنید. یکی از مهمترین چیزهایی که باید درباره آن بیشتر بدانید قانون جذب نام دارد.

به یاد دارم زمانی که برای اولین بار به دنبال راهی طبیعی برای جذب پول در حال حاضر بودم. من در دانشگاه فردوسی مشهد  بودم و در پرداخت اجاره بها مشکل داشتم، در حالی که برای داشتن پول کافی برای معاشرت با دوستانم مشکل داشتم. آن زمان بود که تصمیم گرفتم درس‌های کتاب پول و قانون جذب را بخوانم و طبق آن کار کنم.بنابراین اگر به دنبال چگونگی جذب پول در خانه یا تجارت هستید، برای کسب اطلاعات بیشتر به خواندن ادامه دهید – از جمله برای اینکه ببینید آیا می تواند برای شما مفید باشد یا خیر ادامه ی مطلب را ببینید و با دقت آن را بخوانید .

چگونه پول جذب کنیم ؟

اگر به دنبال راهی سریع برای جذب پول هستید، تنها نیستید. افراد زیادی هستند که در یک قایق هستند.

واقعیت این است که هیچ راه حل ساده ای برای جذب پول وجود ندارد. در عوض، باید روی قانون جذب تمرکز کنید، که به شما کمک می کند تکنیک های مختلفی را بیاموزید که می توانید یاد بگیرید که به طور طبیعی پول جذب کنید. چند دلیل متداول وجود دارد که چرا مردم به دنبال راه هایی برای نشان دادن پول بیشتر هستند. مسلماً پول سبب می شود که زندگی راحت تر جریان داشته باشد و همچنین سبب مورد احترام قرار داده شدن می شود .

تجسم خلاق پول با تمرین خودشناسی باورهای ثروت

احساسات هنگامی که به طور کامل مهار شود، تجسم می تواند قوی ترین تمرینی باشد که می توان از آن برای آشکار شدن با وضوح و اثربخشی زیاد استفاده کرد. تجسم به طور قطع می تواند به عنوان تکنیکی برای آشکارسازی پول استفاده شود. تجلی پول همیشه ملزم به درک اساسی از ماهیت واقعی فراوانی است که در واقعیت ما عمل می کند. توانایی تجلی در واقع یک توانایی طبیعی ذاتی است که ما به عنوان انسان داریم.

ما دائماً در حال تجلی هستیم، اما سرگرمی، جادو، و توانمندسازی زمانی که ما عمداً و آگاهانه درگیر تظاهرات می‌شویم، می‌تواند به کار بیفتد. تجلی آگاهانه معمولاً از طریق مراحل زیر جریان دارد – تضاد (موقعیت یا تجربه ای که الهام می بخشد یا باعث ایجاد نیاز یا میل می شود)، میل (روشن شدن در مورد آنچه می خواهید تجلی کنید)، طنین (تنظیم در فرکانس چیزی که نشان می دهید). ) و پذیرش (آرامش، اعتماد و دریافت آنچه خلق کرده اید).

تجسم را می توان در تمام مراحل تجلی استفاده کرد، اما بیشتر در مرحله اولیه استفاده می شود. به منظور تنظیم یا طنین انداز شدن با انرژی مورد نیاز برای تجلی آنچه می خواهید. شما می توانید از تمرین تجسم برای روشن شدن استفاده کنید و با چشم ذهن خود آنچه را که نشان می دهید تصور کنید. تنظیم واقعیت فراوانی را می توان با استفاده از قدرت تجسم به دست آورد. در این مقاله، برخی از شیوه‌های تجسم خاص را بررسی خواهیم کرد که می‌توانید از آنها برای آشکارسازی پول استفاده کنید.

تنظیم لحن برای این شیوه های قدرتمند ابتدا با به دست آوردن درک کامل تر از قدرت تجلی تجسم و همچنین واقعیت فراوانی آغاز می شود. به دنبال آن چند تمرین تجسم گام به گام انجام می شود که می توانید تمرین کنید تا تجربه ثروت پولی را در زندگی خود نشان دهید. اگر ما از خود به خوبی شناخت داشته باشیم می توانیم توانایی های خود را بررسی کنیم و طبق آن بفهمیم که از چه روش هایی می توانیم پول کسب کنیم. مسلما هرکسی در یک کار خاص توانایی داشته و می تواند از طریق استعداد خود پول کسب کند . ما باید استعداد های خود را بشناسیم و بتوانیم از طریق آن ها پول به دست بیاوریم تا استعداد های خود را بیهوده هدر ندهیم .

جذب ثروت و فراوانی

قانون جذب این باور است که می‌ توانیم هر چیزی را که روی آن تمرکز می‌کنیم، از ثروت گرفته تا عشق و خوشبختی، جذب کنیم. این ایده زندگی من را تغییر داد، اما برای همه کار نمی کند. به این دلیل که بسیاری از مردم نیمه دیگر معادله را فراموش می کنند: جذب آنچه می خواهید کافی نیست. شما نیز باید اقدام کنید. در اینجا مراحلی قابل اجرا وجود دارد که مکمل قانون جذب هستند.

با ترس های خود روبرو شوید. برای موفقیت، باید بر ترس های خود غلبه کنید. برخی از افراد از شکست می ترسند. دیگران از موفقیت می ترسند خیلی ها از گرفتن تصمیم اشتباه می ترسند و اصلا تصمیم نمی گیرند. این وسوسه انگیز است که فکر کنید همیشه می توانید از فردا شروع کنید – اما شکست واقعی این است که هرگز تلاش نکنید.به جای ترس از چالش های اجتناب ناپذیر، اگر بپذیرید که آنها بخشی از زندگی هستند، چه؟ مشکلات صرفا موقعیت هایی هستند که مقدم بر راه حل ها و فرصت ها هستند. در یکی از شرکت‌ها ، از هر کارمندی می‌خواستم که چتربازی کند، که در طول مصاحبه به آنها می‌گفتم. من صادقانه می توانم بگویم که موفق ترین شرکت ها آنهایی هستند که اکثر کارمندان آنها ترس را کنار گذاشته و شجاع بوده اند .

ایجاد یادآوری در همه جا لازم است. قانون جذب بر تلاوت جملات تاکیدی و تجسم خود در حال انجام اهدافتان تاکید دارد. وقتی شروع به کار در املاک و مستغلات کردم، در طول روز چند نامه روی دستم می نوشتم تا در طول روز حرف های تاکیدی ام را به من یادآوری کنم. به عنوان مثال، من یک “b” برای “بهترین فروشنده” می نویسم. وقتی به سر کار می‌رفتم این را می‌دیدم و فریاد می‌زدم: «من بهترین فروشنده کشور هستم! همه می خواهند از من خرید کنند! من ثروتمند خواهم شد!» در کل ما برای اینکه ثروت مند شویم باید ابتدا این باور را داشته باشیم که می توانیم ثروت مند شویم . همچنین پس از اینکه این باور را داشتیم بر روی تصمیم خود مصمم بوده و تا آخر این تصمیم را ادامه بدهیم . این بسیار مهم است که در بین راه دل سرد نشویم و با قدرت باور خود را ادامه دهیم .

راه جذب پول

اگر قبلاً تلاش کرده‌اید پول جمع‌ آوری کنید، احتمالاً متوجه شده‌اید که جمع‌ آوری کمک مالی برای یک شرکت در مراحل اولیه به نوعی سخت است. سرمایه گذاران قبل از اینکه بخواهند در کسب و کار شما شانس بیاورند می خواهند کشش را ببینند، اما برای رسیدن به این نقاط کشش به سرمایه گذاری آنها نیاز دارید. 

10 کتاب قانون جذب که باید بخوانید

متقاعد کردن یک سرمایه گذار برای گرفتن شانس برای شرکت شما قبل از رسیدن به معیار های عملکرد کلیدی می تواند بسیار چالش برانگیز باشد. با این حال، غلبه بر ناملایمات شکست مداوم راز حقیر برای افزایش سرمایه است.

اگر همه کارها را طبق کتاب انجام دهید، اما نتیجه ای را که انتظارش را داشتید ندیدید، چه؟ عنصر کلیدی که احتمالا از دست داده اید قوام است. جمع‌آوری کمک مالی می‌ تواند آسیب زیادی به نفس شما وارد کند، اما اگر می‌ خواهید به اهداف خود برسید، غلبه بر ناملایمات نه شنیدن ضروری است.

داستان‌های بی‌شماری از بنیان‌گذاران وجود دارد که بارها و بارها به نتیجه رسیدند، اما خود را با چکمه‌ها عقب کشیدند، و در نهایت، تلاش‌های آنها سود زیادی به همراه داشت. به عنوان مثال، کاترین مینشو بر مصیبت 148 عدم پذیرش در هنگام جستجوی سرمایه غلبه کرد، اما نزدیک به 30 میلیون دلار از بیش از 20 سرمایه گذار جمع آوری کرد. 

برخی از مردم بر این باورند که راز افزایش سرمایه داشتن یک زمین شیک یا یک مذاکره کننده خبره است. با این حال، اگر واقعاً متعهد به افزایش سرمایه برای شروع خود هستید، بهتر است برای یادگیری نحوه غلبه بر ناملایمات آماده باشید زیرا به احتمال زیاد با سفری دلهره‌ آور در پیش رو دارید.

به گفته جیسون هامبل، مدیر عامل شرکت مشاوره سرمایه گذاری Humble، بنیان گذاران نباید به دنبال اجتناب از نا ملایمات باشند. در عوض، آنها باید سعی کنند آن را در آغوش بگیرند. درس گرفتن از نا ملایمات، عنصر مخفی برای افزایش سرمایه است. فروتن از روی تجربه صحبت می کند: او در سنین پایین زمانی که او و خواهران و برادرانش را به سیستم مراقبت از خانواده سوق دادند با مشکلاتی مواجه شد. 

در کل راز های جذب پول این است که توانایی های خود را بشناسیم و با توجه به توانایی هایی که داریم آن ها را شکوفا کرده و از طریق ان ها پول جذب کنیم . پس راز های جذب پول بستگی به خودمان دارد و این راز درون وجود خود ما قرار دارد که باید آن را بشناسیم و آن را  شکوفا کنیم .

راه های جذاب پولدار شدن

پول، شما همیشه آرزو می کنید که کمی بیشتر داشته باشید – برای خرید آن لباس فانتزی یا یک ابزار جدید، برای پس انداز بیشتر برای تعطیلات یا یک قرار شام خنک، برای پرداخت سریعتر بدهی خود یا احساس آرامش بیشتر در مورد کل امور مالی شخصی خود وضعیت. لیست زیر چند روش ساده، در عین حال موثر و خلاقانه برای کسب درآمد در کنار هم دارد. می توانید هر ماه چند صد دلار اضافی به دست آورید بدون اینکه وقت و تلاش زیادی صرف کنید!

تلفن(های) قدیمی خود را بازیافت کنید. شرط می بندم که چند گوشی قدیمی نوکیا یا گوشی های قدیمی را در جایی در اطراف خانه پنهان کرده اید. تعجب خواهید کرد اگر بدانید که اگر تصمیم به فروش آنها داشته باشید می توانید مقداری پول نقد دریافت کنید. بسیاری از شرکت‌ها برای بازیافت گوشی‌های قدیمی که در جایی به آسیا ارسال می‌شوند و در آنجا برچیده می‌شوند، غرامت ارائه می‌کنند. در اینجا می توانید لیست شرکت ها و درآمدهای احتمالی را بررسی کنید. از خانواده و دوستان خود بپرسید که آیا مایلند تلفن های قدیمی خود را نیز با پول بیشتری تقدیم کنند.

مردم را برای شام دعوت کنید. اگر مهارت‌های آشپزی نسبتاً چشمگیری دارید و فضای کمی برای میزبانی از مهمانان دارید، در یک مسابقه ثبت نام کنید – یک سرویس جدید جالب که مسافران را با میزبانان در سراسر جهان مرتبط می‌کند، که آنها را با هزینه ثابت به یک مهمانی شام کوچک دعوت می‌کنند. به‌عنوان میزبان، می‌توانید نرخی را برای هر مهمان تعیین کنید، زمان و تاریخ‌هایی را که برای برگزاری جشن در دسترس هستید را انتخاب کنید و حداکثر افرادی را که آماده دعوت هستید (معمولاً کمتر از 6 نفر) مشخص کنید.

برای میزبانی، فرم درخواستی را پر کنید که در آن درباره خودتان، استعدادهای آشپزی و مکانتان بگویید. در حال حاضر، این سرویس در برخی شهر های ایران  و برخی از شهرهای بزرگ اروپا، خاورمیانه و آمریکای جنوبی در دسترس است. پولی که می توانید برای یک مهمانی کوچک به دست آورید، بسیار مناسب است. در کل می توان گفت که پولدار شدن راه های زیادی دارد که راه های صحیح آن جذاب تر هستند . درست است که می توان از طریق راه های خلاف نیز پول دار شد اما اگر آن پول از راه صحیح آن به دست آید برای فرد نیز خوشایند تر است . پس بهتر است از راه صحیح پول را به دست آوریم تا برای خودمان نیز جذابیت بیشتری داشته باشد .

خرید دوره های جذب ثروت

دوره های سرمایه گذاری راهی عالی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازار سهام و توسعه مهارت هایی است که می توانید از آنها برای رشد ثروت خود استفاده کنید. چه هرگز یک دلار سرمایه گذاری نکرده باشید و چه در حال حاضر یک سرمایه گذار باتجربه باشید، یک دوره سرمایه گذاری آنلاین می تواند به شما کمک کند تا یاد بگیرید که چگونه حرکت های مالی درست انجام دهید و برای آینده خود برنامه ریزی کنید.

بهترین دوره های سرمایه گذاری با قیمت مقرون به صرفه و حتی برای سرمایه گذاران مبتدی که ممکن است دانش قبلی چندانی نداشته باشند نیز قابل دسترسی است. این دوره ها یک تجربه یادگیری جامع را ارائه می دهد و دانش آموزان را با تمام جنبه های سرمایه گذاری آشنا می کند. آنها همچنین دارای جوامع حمایتی از مربیان و همسالان، همراه با مقدار زیادی منابع اضافی برای یادگیری بیشتر هستند.

دارای بیش از 44 میلیون دانشجو و بیش از ۱۸۳۰۰ دوره است. با 109.99 دلار،  شما را از یک مبتدی سرمایه گذاری به یک حرفه ای بازار سهام تبدیل می کند. شما اغلب می توانید فروش را دریافت کنید و دوره را ارزان تر دریافت کنید. این کلاس از درس‌های ویدیویی از پیش ضبط‌شده استفاده می‌کند، و تضمین می‌کند که می‌توانید در زمان و برنامه خود یاد بگیرید، و در حال حاضر 4.1 از 5 ستاره از زبان‌آموزان کلی دارد.

با آموزش توسط مربیان و سرمایه گذاران بازار سهام با سال ها تجربه، اصطلاحات، مفاهیم و ایده هایی مانند شاخص های فنی، تفاوت بین انواع ابزارهای مالی، نحوه انتخاب کارگزار صحیح و موارد دیگر را خواهید آموخت. مربیان در دوره های آموزشی خود از نمونه های واقعی بسیاری استفاده می کند و به دلیل توانایی او در توضیح پیچیدگی های بازار سهام برای افرادی که تجربه ندارند مورد تحسین قرار گرفته است. تنها چیزی که برای شروع نیاز دارید یک کامپیوتر و اتصال به اینترنت است.

بهترین راه برای خرید دوره های جذب ثروت آن است که خودمان بهترین راه را انتخاب کنیم . همین امر بهترین خرید برای ما می تواند محسوب شود . پس بهتر است به جای آن که از راه حل های اشتباه دیگران استفاده کنیم خودمان برای خودمان راه حلی مناسب طراحی کنیم . زیرا هیچکس به جز خودمان نمی تواند اوضاع ما را درست بسنجد و بهترین راه را انتخاب کند .

قانون جذب ثروت

آیا این فکر که می توانید پول جذب کنید یکی از اصلی ترین چیزهایی بود که شما را به قانون جذب کشاند؟ اگر چنین است، شما تنها نیستید. تقریباً همه می خواهند بدانند چگونه با استفاده از تکنیک های قانون جذب پول بیشتری جذب کنند. با این حال، شاید از آن زمان متوجه شده باشید که تکنیک های جذب پول گیج کننده تر از آن چیزی است که انتظار داشتید.از طرف دیگر، شاید فکر می‌کنید که همه کارها را درست انجام داده‌اید، اما هنوز کاملاً متوجه نشده‌اید که چگونه از قانون جذب برای به دست آوردن پول استفاده کنید.اگر می خواهید بدانید چگونه سریع ثروتمند شوید، ابتدا باید بر شش تمرین آسان تسلط داشته باشید. ما این تمرین‌ها را در زیر شرح می‌دهیم، و همچنین چگونگی آشکارسازی سریع و آسان پول را با استفاده از مراقبه‌های هدفمند برای جذب ثروت، بررسی می‌کنیم.

کارما چیست و به چه دلایلی کارما زندگی شما را متحول می کند

در نهایت، بهترین جملات تاکیدی برای پول را بررسی خواهیم کرد. قبل از اینکه متوجه شوید، آماده خواهید بود که هر چیزی را در یک چشم به هم زدن آشکار کنید!متخصصان گاهی اوقات می گویند شما می توانید هر چیزی را در 7 روز آشکار کنید. اگر این روند برای شما به این سادگی نبوده است، ممکن است وسوسه شوید که قانون جذب خود را رها کنید. با این حال، آشکار کردن ثروت کاملاً ممکن است! شما فقط باید تکنیک های مناسب را بدست آورید. علاوه بر این، حتی اگر فراوانی هدف اصلی شما نباشد، مطمئناً بدون توجه به جذب پول بیشتر به زندگی خود سود خواهید برد.

چه بخواهید یک کسب و کار جدید راه اندازی کنید، به دنیا سفر کنید یا اعتماد به نفس خود را تقویت کنید، مطمئناً مقداری پول اضافی ضرری ندارد. در بسیاری از بهترین داستان های پولی قانون جذب، موفقیت مالی دروازه ای برای تعداد زیادی از اشکال دیگر موفقیت است. قانون جذب پول آن است که ما خودمان راه های به دست آوردن آن را بیابیم و خودمان بهترین راه را پیدا کنیم و اینکه برای به دست آوردن پول برای خود حدود و قوانینی را قرار دهیم تا از هر راهی به دنبال کسب پول نباشیم . اینگونه است که ما برای خودمان قانون جذب پول را قرار می دهیم تا از هر طریقی به دنبال پول نباشیم . درست است که به دست آوردن پول از هر طریقی کار سختی نیست اما چه بهتر است که با اندکی سختیه بیشتر پولی که به دست می آوریم از راه درست باشد .

جذب ثروت از طریق متافیزیک

استفاده از متافیزیک ملزم به تغییر در رویکرد غریزی است که به همه ما آموزش داده شده است که از آن برای ایجاد، جذب و آشکار کردن پول استفاده کنیم. اگر می خواهید ثروت، رفاه و فراوانی ایجاد کنید، همه چیز به احساسات، افکار و فرضیات شما مربوط می شود. به همین سادگی است – از روش های  درست استفاده کنید!

منظور من این است که شما باید در حالت‌های احساسی خوشایند احساس برکت و رفاه، فراوانی و ثروت و غیره بمانید. اگر به خود اجازه افکار مخالف بدهید، می‌توانید با تجلی پول، خلق ثروت و لذت بردن از رفاه خداحافظی کنید. انجام این کار بسیار آسان است، با این حال ما آنقدر تحت تأثیر افکار مرسوم هستیم که معمولاً این نکته را به اندازه کافی فراموش می کنیم تا به حالات عاطفی منفی اجازه دهیم. متأسفانه، نگرانی یا نگرش های منفی تمام چیزی است که برای سقوط از سطح بالا لازم است و در نتیجه شانس ما را برای جذب، ساختن و تجلی پول با متافیزیک کاهش می دهد.گذشته حال را نمی‌سازد، حالات عاطفی ما خلق می‌کنند. بنابراین، ممکن است همه چیز به خوبی پیش برود، اما چون به دلایلی به خودمان اجازه می دهیم ناراحت شویم، به گونه ای دیگر فرافکنی می کنیم.

برای جذب ثروت چه کنیم؟

شاید این سوال برای تمامی انسان های کره ی خاکی پیش آمده باشد که برای جذب ثروت باید چه کار هایی انجام دهیم . یا به زبان ساده تر اینکه چه کار هایی باید انجام دهیم تا ثروت مند شویم . ما در این متن به شما می گوییم که از چه راه هایی بهتر است به دنبال ثروت باشید و راه درست و راه غلط را به شما نشان خواهیم داد . برای جذب ثروت ابتدا باید برنامه ای برای زندگی خود تنظیم کرده و از همان ابتدای زندگی در ذهن خود تجسم کنیم که می خواهیم چه حرفه ای برای آینده ی خود داشته باشیم و چه کاری را می خواهیم ادامه بدهیم .

یکی دکتر ، یکی مهندس ، یکی کارمند ، یکی کارگر و … . هرکس در زندگی خود شغلی را برای آینده اش انتخاب می کند . اما مهم آن است که در شغلی که انتخاب می کنیم نهایت تلاشمان را کنیم تا در آن موفق باشیم . اگر فردی دکتر می شود باید  تمام سعی و تلاش خود را کند تا بهترین خود را به مردم ارائه دهد . آنوقت هم زبان زد همه ی مردم می شود که در حرفه ی خود بهترین است و مسلماً اکثر مردم واسه درمان خود به آن پزشک مراجعه خواهند کرد . پس اینگونه هم در کار خود صالح است و هم اینکه بهترین خود در آن کار است و اینگونه می تواند از همان طریق به ثروت خوبی نیز برسد . یا به عنوان مثال کارگری که درون ساختمان ها کار میکند ، اگر در کارش دزدی نکند و همیشه مخلصانه کارش را انجام دهد ، مطمئناً هر روز می تواند سره کار باشد و از این طریق به اندازه ی خودش ثروت داشته باشد . اما کارگری که در کار دزدی می کند و به قول معروف از زیر کار در می رود در پیدا کردن کار فرما نیز دچار مشکل می شود و اینگونه باعث می شود که اکثر روز های هفته را بی‌کار باشد . همین بیکاری سبب می شود که نتواند ثروت مناسب و خوبی را برای خود فراهم کند .

البته خیلی از افراد نیز هستند که به سبب تلاش گذشتگان خود و اجدادشان و با توجه به ارثی که به آن ها رسیده ثروت مند می شوند که آن نیز از جزوی از اصل ثروت مند شدن است . در کل برای اینکه ثروت مند شویم باید از ابتدا برای آینده ی خود برنامه ی مناسب بریزیم و سعی کنیم که برنامه ی خود را قدم به قدم و مو به مو اجرایی کنیم و پس از آنکه به شغل مورد نیاز خود رسیدیم در آن شغل صادقانه کار کنیم و بهترین خود در حرفه مان باشیم . اینگونه می‌ توانیم فردی موفق در کار خود باشیم و از آن طریق ثروت مند شویم . همچنین راه دیگر آن بود که اجدادمان که در گذشته تلاش کرده اند برایمان ارثیه باقی گذاشته باشند که این نیز یک روش است .

این روزها راه های زیادی برای جذب ثروت به وجود آمده اند شما می توانید از پک های ما استفاده کنید و با تلاش و کوشش خود به ثروت دست بیابید، کافی است بخواهید و مغز خود را آماده کنید تا ثروت زیادی را به دست بیاورید، شاید فکر کنید نشدنی است، اگر این گونه فکر می کنید به شما پیشنهاد می کنم حتما ذهنیت خود را تغییر دهید.

بهترین دوره ی جذب ثروت در ایران

انسان ها در زندگی خود همیشه تلاش می کنند که ثروت مند باشند تا بتوانند زندگی خوبی را برای خود و خانواده شان بسازند . همچنین آن ها از زمانی که قدرت تشخیص خوب از بد را دارند و می فهمند که چه کاری درست و چه کاری اشتباه است به آینده ی خود فکر می کنند و آینده ی خود را جوری که باید تصور می کنند . یکی از افکاری که به ذهن انسان ها می آید این است که بهترین دوره ی جذب ثروت در ایران چیست ؟

همان گونه که همه ی شما می دانید وضعیت کشور ما به گونه ای است که اجناس هر روزه قیمت متفاوتی دارند . یعنی ما هر روز باید منتظر آن باشیم که قیمت اجناس بالا تر برود . پس باید به گونه ای برای آینده ی خود تصمیم بگیریم که با توجه به قیمت اجناس به مشکل نخوریم . یا به قول معروف دخلمان به خرجمان بخورد . پس برای این کار باید بهترین زمان برای جذب ثروت را بدانیم و در آن دوره بتوانیم تا می توانیم برای خود ثروت جمع کنیم تا به مشکل نخوریم . 

می توانیم برای شناخت آن زمان از افراد با تجربه تر از خودمان  نیز مشاوره و کمک بگیریم و از تجربیات آن ها نیز استفاده کنیم . اما تقریبا واضح است که اگر فردی بخواهد به دانشگاه برود و پس از چهار سال تحصیل در دانشگاه دو سال نیز به سربازی برود قائدتاً حدود ۲۴ تا ۲۶ ساله می شود . پس باید در ۲۶ سالگی تازه به دنبال کار در مناطق مختلف باشد تا شغل مورد نظر خود را پیدا کند . پس از یافتن شغل مورد نظر تازه باید از صفر شروع کند و با خرج فراوان و پرداخت قسط و گرفتن وام های متعدد بتواند تا ۴۰ سالگی ثروت محدودی برای خود دست و پا کند تا در آینده خانواده اش دچار مشکل نشوند .

چگونه هدف در زندگی ‌مان را پیدا کنیم؟

اما اگر به دنبال دانشگاه رفتن نباشد از ۲۰ سالگی می تواند پس از خدمت سربازی به دنبال شغل باشد و پس از یافتن شغل مناسب همان پروسه را ادامه دهد .البته این موضوع برای خانوم ها متفاوت است . زیرا آن ها پروسه ای به نام خدمت سربازی نداشته و همچنین دغدغه ای برای پرداخت هزینه ی خانواده در آینده را ندارند . به همین دلیل مشغله ذهنی کمتری نسبت به آقایان دارند . اما اگر فرد از خانواده ای پولدار باشد می تواند همان سرمایه های پدر و اجداد خود را در راه درست سرمایه گزاری کند تا از ثروت خوبی بهره مند شود .

نهایتا می توانیم بگوییم افرادی که از ک پک ها و دوره های ما استفاده می کنند همیشه راضی و خشنود بوده اند و همیشه رضایت کافی داشته اند، مخصوصا در رابطه با پک های جذب ثروت افراد زیادی جواب گرفته اند و به پول و ثروت دست یافته اند کافی است یکبار آن را امتحان کنید تا پک های دیگر ما را هم به دنبال آن خریداری کنید.

قانون جذب یک قانون کلی و اصلی است که در تمام امور زندگی ما جاری است. شما چه بخواهید و چه نخواهید قانون جذب بر تمام ابعاد زندگی شما حکم فرماست. حالا تصمیم با خودتان است! از این قانون برای جذب بهترین ها استفاده کنید و با برعکس از چیز های خوب دور شوید. در این مقاله قصد داریم به شما آموزش دهیم که چگونه جذب ثروت میلیاردی داشته باشید. با ما همراه باشید.

قانون جذب چیست و چگونه عمل می کند:

ابتدا بهتر است کمی با قانون جذب آشنا شویم و ببینیم اصلا این قانون چیست. قانون جذب اصل ساده ای است که بر اساس آن، شما هر ارتعاشی را که به کائنات ارسال کنید به همان نسبت هم اتفاق های مختلف را زندگی خود جذب می کنید. به طور کلی افراد دو نوع ارتعاش دارند، ارتعاش مثبت و ارتعاش منفی. اگر ارتعاش مثبتی را بفرستید اتفاق های خوب و افراد خوب را به سمت خود جذب می کند و اگر ارتعاش منفی ارسال کنید ناراحتی و اتفاقات منفی را به سمت خود جذب می کنید.

برای ثبت نام در دوره های لایف کوچینگ اشکان حریت با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

از کجا بفهمیم که ارتعاش ما مثبت است یا منفی:

بسیار ساده است! کافیست ببینید احساستان چگونه است، اگر احساس خوبی دارید ارتعاش شما مثبت است اما اگر احساس بدی دارید در حال ارسال ارتعاشات منفی هستید. پس به جای آن که دائم در حال شکایت از وضعیت زندگی خود باشید کمی به احساسات خود توجه کنید و آن ها را به احساسات مثبت تغییر دهید.

احساس شما نسبت به پول چگونه است:

اکثریت مردم در پاسخ به این سوال می گویند خب معلوم است که پول را دوست دارم. چه کسی از پول متنفر است؟! اما اگر به عمق رفتار ان ها توجه کنید می بینید که نسبت به پول احساس خوبی ندارند و این دقیقا همان چیزی است که موجب می شود ثروت زیادی نداشته باشند. شما چه احساسی به پول دارید؟ احساس شما تعیین می کند که چقدر پول به زندگی تان وارد شود پس نسبت به آن احساس خوبی داشته باشید.

پول را دوست داشته باشید و اعتقاداتی مثل پول کثیف است یا پول موجب فساد می شود را فراموش کنید زیرا همین باور های منفی باعث می شود پول از شما دور شود. چرا عمده ی ثروت دنیا تنها در دست ده درصد مردم است؟ علت این است که نود درصد افراد اعتقادات منفی نسبت به پول دارند. اما ده درصد ثروتمند عاشق پول هستند. ان ها عقیده دارند که پول مایه رفته ان هاست و ان را دوست دارند.

شکرگزار باشید تا جذب ثروت میلیاردی داشته باشید:

یکی از بهترین راه های جذب ثروت میلیاردی این است که شکرگزار باشید. برای کوچک ترین هدایایی که دریافت می کنید، برای حقوق نا چیزی که می گیرید یا حتی برای یک پاداش کوچک هم شکرگزار باشید. با شکر گزاری شما به جهان اعلام می کنید که من آماده ی جذب مول بیشتری هستم زیرا بابت درآمد خودم شکرگزار هستم. پس تلاش کنید عادت شکر گزاری را در خود نهادینه کنید و آن وقت منتظر باشید تا ثروت زیادی به زندگی شما روانه شود.

عاشق کارتان باشید:

عشق معجزه می کند. عشق در هر چیزی که وجود داشته باشد معجزه گر است و شما باید عاشق کارتان باشید. اگر در حال حاضر شغلی دارید که به آن هیچ علاقه ای ندارید و صرفا برای درآمد ان کار می کنید بهتر است همین حالا به فکر حرفه ی دیگری باشید. زمانی که شما عاشق کارتان هستید هر روز ایده های جدیدی دارید و این ایده های جدید پول ساز خواهند بود.

عشق در کاری که انجام می دهید معجزه می کند زیرا نتیجه ی نهایی برای هر کسی خوشایند است. لباسی که با عشق دوخته می شود هر کسی را به شوق می آورد، غذایی که با عشق پخته می شود تمام افراد رستوران را تحت تاثیر قرار می دهد و فروشنده ای که هر روز با با عشق دکان خود را باز می کند رزق و روزی فراوانی خواهد داشت. اگر شما عاشق کارتان باشید خستگی آن را با تمام وجود تحمل می کنید و همه ی این ها در کنار هم درآمد شما را افزایش می دهد. پس لطفا عاشق کارتان باشید یا کاری را انجام دهید که عاشق آن هستید.

نگرانی را کنار بگذارید:

نگران بودن و استرس داشتن احساسات بدی هستند که ارتعاش منفی به کائنات ارسال می کنند. اگر دائم برای پول و درآمدتان نگران باشید خواهید دید که قسط و بدهی و خراب شدن وسایل منزل به یکباره کل حقوق ماهانه شما را تمام می کند و این به دلیل نگرانی شماست. زمانی که حقوق خود را دریافت می کنید به جای آن که نگران باشید که چطور  باید تا آخر ماه با آن سر کنم، از آن لذت ببرید و با یک برنامه ریزی مناسب ان را خرج کنید‌. پول برای رفاه شماست، نه ایجاد نگرانی بیشتر. هرچقدر که خوشحال تر و راضی ار باشید پول بیشتری هم جذب می کنید. کافیست یک بار آن را امتحان کنید و ایمان بیاورید.

نتیجه گیری

جذب ثروت درست زمانی اتفاق می افتد که شما از ته قلبتان پول را دوست داشته باشد و آن را به سمت خود جذب کنید. موضوع اصلا پیچیده نیست و کاملا به احساسات شما بستگی دارد. متاسفانه بسیاری از ما از زمان کودکی با این باور های نا درست بزرگ شده ایم که پول فقط برای آدم های بد است زیرا پول و ثروت زیاد افراد را به سمت شرارت می برد اما چه بسیارند افراد خیری که پول و ثروت زیادی دارند و آن را وقف ساخت مدارس و خانه برای افراد فقیر می کنند. پس پول ابدا چیز بدی نیست و ما باید از آن به درستی استفاده کنیم. با به کار گیری مطالبی که در این جا گفته شد می توانید جذب ثروت میلیاردی داشته باشید و شما هم یکی از ثروتمند ترین افراد دنیا باشید.

شما همچنین می توانید با شرکت درآکادمی تخصصی اشکان حریت در دوره های جذب ثروت  ثبت نام کنید و گام به گام به سمت آن قدم بردارید. برای کسب اطلاعات بیشتر با آکادمی اشکان حریت تماس بگیرید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۵ رای
تماس با اشکان حریت
Send via WhatsApp
تماس با ما