کتاب قدرت اثر راندا برن

بهمن, ۱۳۹۶ بدون نظر کتاب های موفقیت

کتاب خواندنی “قدرت” از مجموعه کتاب های راز نوشته راندا برن نویسنده کتاب های “راز” و “معجزه شکرگزاری“می باشد، در این کتاب، نویسنده به توصیف قدرت شگفت آور “عشق” در جذب هر آنچه که ما می خواهیم می پردازد و تاکید بر این است که شما برای رسیدن به موفقیت باید احساسات قوی داشته باشید و عاشق کارهایی باشید که در حال انجام دادن آن ها هستید و  در فیلم راز اشاره می شود که بهترین حالت احساس یک شخص، آن است که شخص عاشق و شکرگزار باشد.

بخش هایی از کتاب “قدرت”

افکار و کلام با احساسات قدرت می گیرند.

در طول روز به چیزهای زیادی فکر می کنیم که به جایی نمی رسند, چون احساسات قوی ای در ما ایجاد نمی کنند. احساسات را باید فراخواند تا به افکار حس بدهند و به این ترتیب شکل بگیرند.

همه چیز انعکاس احساسات ماست.

نیاز نیست که مبارزه کنی تا شرایط زندگی ات را تغییر دهی, تنها کار لازم این است که از طریق احساس خودت از خودت عشق ساطع کنی.

همه چیز در کائنات مغناطیس است و هر چیزی فرکانسی مغناطیسی است, احساسات و افکار فرکانس دارند.

احساس خوب فرکانس مثبت است. با توجه به احساسی که در لحظه داریم, شرایط, افراد و رویدادهای مشابه همان فرکانس احساسیمان را به سوی خودمان جذب می کنیم. پس با توجه به احساسی که داریم می توانیم متوجه شویم که چه فرکانسی ساطع می کنیم و اگر فرکانس منفی است باید فرکانس را تغییر دهیم.

تغییر احساسات یعنی تغییر سرنوشت

همچنین در بخش دیگری از کتاب اشاره شده است که:

کتاب قدرت، ترجمه فارسیفقط یک قدرت برتر ومتعالی درزندگی وجود دارد که آن هم عشق ومحبت است. نیرویی که به شما انگیزه می دهد و شما را به سوی امور دلخواهتان می کشاند، سبب می شود که به خواسته ها واهداف اززشمندتان برسید. شغل پرهیجان ومناسب داشته باشید. کارهای ارزشمند را به ثمر برسانید. روابط شما با اعضای خانواده و دوستانتان روابطی سازنده و سرشار از شادی ونشاط باشد. از سرمایه لازم برای زندگی کردن به شیوه مناسب و دلخواهتان بهره مند شوید. برمبنای رویاهای ارزشمندتان زندگی کنید. هرروز وقتی از خواب برمی خیزید سرشار از شورواشتیاق باشید. شادی ونشاط واقعی را احساس کنید . احساس کنید نیرومند هستید و در امنیت قرار دارید. درباره خودتان احساس خوب و خوشایند داشته باید و بدانید آفریده ای ارزشمند هستید. بیاموزید که چگونه بر دشواریها و مشکلات زندگی غلبه کنید و از نظر شخصیتی رشد کنید و به کامل ترین شیوه ممکن زندگی کنید و به کمال برسید و از نعمت های شادی، سلامتی و انرژی بهره مند شوید و به شیوه دلخواهتان زندگی کنید. بر زندگی خود مسلط باشید و از توانایی های نهفته دروجودتان بهره جویید و زندگی شگفت انگیز داشتن را انتخاب کنید.

دانلود رایگان نسخه صوتی کتاب قدرت

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *